4°C
Ранок 9°C
День 15°C
Вечір 8°C
Ніч 5°C
27.828.5
30.4531.75
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
4°C
Ранок 9°C
День 15°C
Вечір 8°C
Ніч 5°C
27.828.5
30.4531.75
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Зміни в оплаті послуг перевезень електротранспортом

Image

Як відомо, починаючи з 2018-го року визначення правил користування електротранспортом було передано місцевим радам. Вчора, 6 квітня, нові умови були затверджені виконавчим комітетом ЛМР. Зміни набувають чинності вже за місяць після публікації прийнятого рішення. Зокрема, буде вдосконалено систему продажу квитків: відтепер, оплатити за разовий проїзд чи абонемент можна буде також за допомогою смартфона або банківської картки. Впроваджено декілька варіантів придбання послуг електротранспорту:

 1. квиток на разову поїздку;
 2. квиток на разову поїздку, отриманий у водія (що буде дещо дорожчим за придбаний на зупинці);
 3. абонемент на місяць з моменту покупки, квиток, виданий контролером (при виявленні факту безоплатного проїзду; дорожчий за разовий);
 4. короткострокові абонементи (право на пересування електротранспортом від одного до п’яти днів),
 5. пільговий (при наявності документа, що засвідчує право на користування цим тарифом).

Вартість проїзду також збільшиться. Про подібні наміри ЛКП “Львівелектротранс” повідомлялось неодноразово. Відтепер, загальний квиток обійдеться у 5 гривень, пільговий, у свою чергу, у 2 гривні 50 копійок. Відповідно, заплановано й зростання в ціні місячних абонементів з 120 до 160 гривень. А от, за скільки можна буде придбати квитки інших видів, поки не повідомляється.

Зміни торкнулися й організації контролю за оплатою проїзду. Відтепер, кожен, хто заходить в електротранспорт, має негайно оплачувати проїзд та закомпостувати квиток. Не вважається причиною для безоплатного проїзду відсутність або несправність одного або декількох компостерів у рухомому складі. Лише повна неможливість їх використання дозволяє пасажиру не сплачувати проїзд. Також, повертається повна вартість квитка у випадку виходу зі строю тролейбусу чи трамваю, або ж їх простою понад 30 хвилин. Контроль за оплатою проїзду відтепер здійснюють не лише представники Львівського комунального підприємства “Львівелектротранс”, але і юридичні особи, що надають Перевізнику послуги з контролю оплати в договірному порядку. А отже, будь-яке громадське формування або фірма мають право здійснювати таку діяльність. При необхідності, особи, що проводять контроль, мають право зупинити трамвай чи тролейбус.

Жорсткішими стали й норми, що стосуються роботи систем опалення та кондиціонування - відтепер, у випадку їх наявності, водій зобов’язаний вмикати їх за визначеної температури.

Подібне зростання цін має підвищити рівень надання послуг, покращити технічний стан транспортних засобів та привести до оновлення їх парку. Як зазначали Львівські, у 2018 році місто має отримати 50 одиниць нового електротранспорту.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

 • user
  Гість 16:31, 10.04.2018
  ... " .. Когда я вижу эту новую жизнь . эти сдвиги , мне не хочется улыбаться , мне хочется молиться .. " ...
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Хто, на вашу думку, має отримувати вищу зарплату?

всі опитування
 • Реклама на сайті
 • Loading...