25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

Жертви гіпнозу: львів'янку надурили на 100 000 грн.

У Львові діють шахраї, які за допомогою гіпнозу видурюють у людей збереження. У суботу 1 жовтня львів'янку загіпнотизували та видурили у неї золото та гроші майже на 100 тисяч гривень.

Вчора, 1 жовтня у районі вулиці Грінченка до молодої дівчини підійшла жінка (орієнтовно 30-35 років), яка попросила показати дорогу до певного місця. Коли дівчина почала допомагати - показувати дорогу, до першої жінки приєдналась напарниця. Разом шахрайки ввели потерпілу у стан гіпнозу. Гіпнотизери пророкували сім'ї жертви негаразди у майбутньому і казали, що можуть відвести нещастя, якого можна уникнути, якщо заплатити їм "за відведення біди". Як наслідок - дівчина поїхала додому та привезла шахрайкам 25 тисяч гривень, 100 долларів та 100 євро а також коштовності на суму близько 60 тисяч гривень.

На момент, коли потерпіла прийшла до тями, слідів зловмисниць вже не було. Подану заяву представники поліції прокоментували так: це вже не перший випадок подібного шахрайства у Львові. Особливо пильними варто бути у районі вулиць Грінченка-Миколайчука - саме на цій території, на думку поліції, діють гіпнотизерки.

Про подію повідомляють на сторінці Facebook "Варти-1". До публікації вже набралось кілька десятків коментарів і у них львів'яни часто вказують на подібні випадки, які відбуваються у нашому місті вже багато років поспіль.

Чи вдасться цього разу поліції викрити шахраїв? В будь-якому разі ми просимо бути пильними та обережно ставитись до незнайомців на вулицях, адже така ситуація може статись із кожним.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи відзначаєте Ви День св. Валентина (14 лютого)?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...