10°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
10°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8

На ЗАЗ стартує виробництво французьких автомобілів

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) оголосив про початок виробництва автомобілів Groupe Renault для місцевого ринку. Проект реалізується на потужностях в Запоріжжі і стане сильною ознакою відродження автомобільної промисловості в Україні. Про це повідомила прес-служба ЗАЗ.

11

«Ми пишаємося, що реалізуємо проект, який створить нові робочі місця і сприятиме розвитку вітчизняного автопрому. Локалізована збірка дозволяє нам залишатися в безпосередній близькості від наших клієнтів і адаптувати пропозицію і сервіс до потреб ринку», - поділився Голова Правління ЗАЗ, Микола Євдокименко.

Перед початком проекту ЗАЗ пройшов масштабну модернізацію, щоб повністю відповідати міжнародним стандартам якості Groupe Renault. На заводі була розгорнута система «Alliance Production Way» яка дозволяє випускати автомобілі міжнародного рівня якості.

«Український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Група Renault має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку. Цей проект означає, що ми і наші партнери впевнені в тому, що бренди «Зроблено в Україні» будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів Групи Renault», – зазначив керуючий директор Groupe Renault Export Регіон Євразія Макс Міссана.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви оцінюєте результати реформи поліції 2015?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...