8°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
23.323.6
25.8526.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
23.323.6
25.8526.4
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

З'явилось відео про "зустріч двох друзів": в головних ролях Гладюк і Загарія

У соціальних мережах опублікували зйомку з "процесу затримання" начальника карного розшуку Миколи Гладюка. Відеоролик з'явився на одному з YouTube-каналів під назвою matsofan. Як наголошує спікер, "можете думати що хочете, правда це, чи ні, але просто подивіться і поширте".

На відео ми чітко бачимо про те, що Микола Гладюк сам керував авто і приїхав на місце, а не стояв обабіч дороги, як зазначав раніше. А друг-рятівник, що примчав на допомогу, Дмитро Загарія просто висварив поліцейських за їх роботу, мовляв, ви ще не знаєте, що робите.

Нагадаємо, про інцидент повідомив Володимир Парасюк ще в першу ніч. "Оформили за ст. 130 КУпАП. До речі їхав він з атестації, яку цього дня проходив. На захист свого друга приїхав ще один начальник, який за словами свідків теж був напідпитку. Прізвище іншого поки таємниця", – написав Парасюк.

Коментарів від винуватців "свята" чекали довго. Мовчали і правоохоронні органи. Як повідомляє ДивисьInfo, першою озвалась керівник Національної поліції Хатія Деканоідзе. Вона підтвердила сам факт випадку, проте додала, що поки немає всієї кадрової бази. "На цй час ми володіємо лише відео з затримання і частиною матеріалів. Щойно внутрішня безпека і кадрова інспекція дадуть мені всі докази того, що там відбулося, – а ви знаєте, що це було у Львові, на заправці, – то ми будемо примати усі рішення, які потрібно", - додала Хатія.

За матеріалами справи досі проводиться розслідування, проте Миколу Гладюка від посадових обов'язків ніхто не відстороняв. Про подальший розвиток подій слідкуйте на Львівських.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

 • user
  Гість 14:23, 21.09.2016
  Хоч надія є що за 5-10 років так почистяться ряди від усяких покидьків.. Дякую за цікавий матеріал!
 • user
  Ірина Галушко 20:08, 21.09.2016
  Рада, що не відмазався! Сподіваюсь, уже і не зможе.
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
 • Реклама на сайті
 • Loading...