21°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
21°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Застава у 2 мільйони

У четвер у Львові стався черговий скандал. Начальник управління Житлово-комунального господарства Львівської міської ради, Юрій Голець попався на хабарі.

Image

Львівські повідомляли про інцидент, що стався із львівським високопосадовцем: його затримали у момент передачі 80 тис.грн хабаря. Хоча ця сума є лише частиною, яку мав отриамти Юрій Голець - той вимагав хабар у розмірі 800 тисяч гривень.

Прокуратура підтвердила чутки щодо регулярного зловживання службовим становищем - посадовець нерідко вимагав відкати за допомогу у справах житлово-комунального господарства і розміри відкатів складали до 8-ми відсотків від мільйонних проектів.

Таким чином стає очевидно, що хоч суд і призначив Юрію Гольцю суму застави аж у 2 млн грн, ця сума зовсім не є "непідйомною" для корупціонера.

Також стала оприлюднена інформація, що чиновника уже усунули з посади керівника управління ЖКГ, хоча і дещо пізно - Юрія гольця і раніше звинувачували у причетності до трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, за що вже вимагали застосування до нього покарання. Тоді посадовець продовжив обіймати посаду не зважаючи на звинувачення.

Фото: Кадр із відео Serg Bobra via youtube.com

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...