-5°C
Ранок -4°C
День -2°C
Вечір -6°C
Ніч -5°C
28.328.7
33.734.3
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-5°C
Ранок -4°C
День -2°C
Вечір -6°C
Ніч -5°C
28.328.7
33.734.3

​Заробітчани хочуть назад до Польщі

Польська компанія з міжнародного працевлаштування Gremi personal запустила телефонну гарячу лінію «Ми разом» в рамках соціальної програми допомоги українцям.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерелРезультати дослідження показали, що 51% заробітчан з України хочуть продовжувати роботу в Польщі.

33% осіб, що зателефонували на гарячу лінію розповіли, що хочуть повернутися на заробітки до Польщі та цікавляться можливостями як це зробити. В основному це люди, які працювали у готельній та ресторанній сфері, в туристичних компаніях чи на фірмах, які займаються виготовленням комплектуючих на експорт.

Нагадуємо, що влада Польщі ухвалила рішення про продовження віз і дозволів на тимчасове перебування і роботу на 30 днів від дня закінчення обмежувальних заходів. Але це не стосується тих, хто перетнув кордон Польщі з допомогою біометричних паспортів.

На сьогодні, конкуренція на польському ринку праці з кожним днем зростає. Безробітні поляки починають займати робочі місця українців у сферах торгівлі чи логістики.

Гаряча лінія «Ми разом» працюватиме щонайменше до 1 травня, з метою інформування громадян України про поточну ситуацію.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи подобається вам графіті та тематичні малюнки на львівських стінах?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...