-1°C
Ранок -1°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -2°C
28.2528.66
33.5534.15
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-1°C
Ранок -1°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -2°C
28.2528.66
33.5534.15

"Запашне мистецтво", - у Львові відкриється виставка картин, намальованих кавою

Сьогодні Львівська філармонія зустріне гостей незвичайною симфонією музики і кави. О 19:00 відбудеться концерт Viva la France!, в рамках якого художниця Ольга Довгань-Левицька презентує свою виставку "Видатні композитори світу". Експонати представляють собою портрети знаних світових композиторів, виконані кавою на полотні.

Серед відтворених рукою майстрині композиторів Моцарт, Вагнер, Бетховен, Офенбах, Весоловський, провокативний Штокгаузен та інші. Як висловлюється сама авторка картин, "композитори і музиканти — дуже дивні люди для мене, справжні загадки, вони носять в собі цілий всесвіт, а їхні твори стають надбанням усього людства. Кава ж це унікальний напій, це пристрасть, це вибух, це вино і музика. Тому щиро запрошую усіх насолодитись таким поєднанням: музика, кава, живопис".

Така виставка це своєрідний спосіб Ольги розповісти про свої почуття до музики, подякувати за натхнення та бажання творити. Тож вже з сьогоднішнього вечора Львівська філармонія наповниться як музичними нотами, так і ароматними нотками запашної львівської кави.Ріхард Вагнер - портрет Олі Довгань-ЛевицькоїРіхард Вагнер - портрет Олі Довгань-Левицької

Джерело інформації: ДивисьІnfo

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як Ви позбулись новорічної ялинки?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...