5°C
Ранок 9°C
День 19°C
Вечір 13°C
Ніч 7°C
24.324.65
26.727.25
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
5°C
Ранок 9°C
День 19°C
Вечір 13°C
Ніч 7°C
24.324.65
26.727.25
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Забудовник незаконно продає квартири у Львові

Компанія «Ірокс» будує будинки в місті без дозвільних документів. Саме через це мешканці не можуть оформити право власності на квартири.

Про ситуацію повідомили у юридичному департаменті ЛМР, - передають «Львівські».

Землі на вулиці Антонича,1 та Шевченка, 418 не надані у користування. Хоча ПрАТ «Ірокс» проводить будівництво на цих територіях.

Для поведення цих робіт земельна ділянка не надавалась компанії, це засвідчують як листи з управління земельних ресурсів, так і листи з управління дрежавного кадастру.

Справа будівництва на вулиці Шевченка, 418, вже неодноразово розглядалась судом. Підприємство «Ірокс» не змогло надати ніяких документів на підтвердження права користуватись земельною ділянкою. Також жодного рішення щодо надання містобудівних умов та обмежень будівництва на зазначеній території Львівська міська рада не приймала.

Тому наразі постала проблема з визнанням права власності на квартири в збудованих будинках.

«Фізичні особи, які придбали житло у ПрАТ «Ірокс», змушені звертатися до суду з позовами про визнання права власності на квартиру, оскільки «Ірокс» не може надати у власність квартири, бо право власності у ПрАТ «Ірокс» на будинок в цілому відсутнє», - повідомили у юридичному департаменті ЛМР.

У департаменті підтвердили, що ЛМР не надавала компанії «Ірокс» дозвіл на будівництво багатоповерхівок на таких об’єктах: на вулиці Тараса Шевченка, 418, вулиці Антонича, 1, вулиці Величковського, 61, вулиці Тернопільській, 42. А що тоді підприємство взагалі робило на цій території нікого під час будівництва, очевидно, не цікавило.

Більше новин читайте на «Львівських».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

 • user
  Гість 17:45, 31.07.2017
  ... висвітлення ситуації із будівництвом на Шевченко 418 ви надали конкретно із явними ознаками "заказухи" ... бо більшість мешканців того будинку мають повний пакет документів , що засвідчують їхнє право власності на мешкання ... а от чому певна частина мешканців не може оформити такі документи , то це -- конкретна "пісня" ... навіть не "пісня" , а ціла "опера" ... а ви проспівали якусь маленьку частиниу "арії" із тої опери" ... перефразую російський вислів по ось такій вашій "роботі" -- " нє можєте пєть - пєйтє.." ...
  • user
   Максимишин Соломія 08:38, 01.08.2017
   Доброго дня. Спасибі за коментар.
   Ми передали частину інформації з джерела, яке вказали у публікації - це юридичний департамент Львівської міської ради. Якщо у вас є достовірніше інформація або інші факти з цієї теми, ми з задоволенням ознайомимся з цим та постараємось додати до новини.
   З нами можна зв'язатись через електронну пошту - redaktor.lvivski@gmail.com.
 • user
  Гість 12:25, 02.08.2017
  ... цікавий у вас спосіб збору інформації ... отримати на тарілочці із голубим кантиком ... а вивчати самостійно конкретну ситуацію -- це не для вас ?... ситуація із новобудовами у Львові настільки "мутна" , що краще туди не "пірнати" ... але якщо ви зважились конкретно висвітлити конкретну ситуацію по Шевченко 418 , так проведіть СВОЄ журналістське розслідування ( поспілкуйтесь із тамтешніми мешканцями і представниками забудовника) і надайте СВОЇ висновки ... а ви конкретно "співаєте з чужого голосу" ... така "пісня" нічого не міняє ... ні для забудовника , який незаконно (за вашим твердженням ) продає там квартири , ні для тих мешканців , яким затруднено отримання документів на право власності ...
  • user
   Гість 13:06, 02.08.2017
   ... P.S. -- є і такий спосіб отримати оті "інші факти" по будові на Шевченка 418 -- легенько постукати по "клаві" пальчиками ... в мережі ті факти вже років із п'ять викладають ...
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
 • Реклама на сайті
 • Loading...