17°C
Ранок 15°C
День 21°C
Вечір 19°C
Ніч 13°C
38.839.1
39.540.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
17°C
Ранок 15°C
День 21°C
Вечір 19°C
Ніч 13°C
38.839.1
39.540.5

За яких умов закладам Львова можна працювати довше 22:00?

«Якщо люди зайшли до закладу громадського харчування до 22:00 то вони зможуть перебувати там до того моменту, як працював раніше заклад», - Андрій Москаленко.

Напередодні, львівська міська рада встановила обмеження щодо роботи закладів громадського харчування, згідно з яким, їх робота можлива лише до 22:00. Проте, сьогодні на сайті ЛМР оприлюднили додаткову інформацію щодо цього.

Вчора 2 липня відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, перед яким було багато консультацій із закладами громадського харчування в декількох напрямках. За словами заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка, рішення щодо роботи закладів є не зовсім логічним.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел


У Львові і справді, було зафіксовано ряд порушень щодо роботи закладів і великого скупчення людей вночі, що суперечить карантинним заходам — без соціальної дистанції, без жодних базових речей.

Проте, це може підставляти заклади, які справді чітко дотримуються всіх карантинних вимог.

Відповідно, вчора на комісії чотирьом закладам було дане попередження, якщо вони не виправляться, то такі заклади будуть закритті за порушення карантинних умов.

Андрій Москаленко пояснює: «Дійсно є обмеження в роботі закладів до 22 год. Але, ми розглядали декілька варіантів, наприклад, якщо людина є у будь-якій кав’ярні до пізньої години і хоче взяти собі каву чи чай у 21.50 год, то, відповідно до норм, вона мала би ще до 22 год. вийти.

Але ми розуміємо, що насправді це не зовсім логічно, тому ми проговорили, яким має бути механізм. Так, закладам громадського харчування рекомендовано до 22 год. організовувати свою роботу, але не пізніше, ніж їхній режим роботи. Відповідно, все залежить від закладу. Якщо у кав’ярні є люди, і вони зайшли туди до десятої, то вони зможуть перебувати там до того моменту, як працював раніше заклад.»

Такий формат рекомендацій, продовжили до 7 липня, якщо не буде якихось додаткових рішень обласної комісії з питань ТЕБ і НС.

Як щодо кінотеатрів?

Посадовець також дав коментар щодо роботи кінотеатрів. За його словами, наразі не дозволена робота кінотеатрів, але місто вже інспектує можливість забезпечення карантинних заходів у разі їх відкриття.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

«Ми мали декілька інспекцій великих мереж, де оглядали можливість забезпечення санітарних вимог, дистанції, дезінфекції, тестування працівників тощо. Можна сказати, що станом на сьогодні справді наші кінотеатри готові на найвищому рівні забезпечувати безпеку для глядачів. Сьогодні ще не підпадають під можливість відкриття кінотеатрів, але ми сподіваємось, що це у найближчий час відбудеться.»

Додамо, що згідно з рішенням міської комісії з питань ТЕБ та НС, від 2 липня у Львові заборонена робота нічних розважальних закладів, тобто, нічних клубів.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яку проблему Львівщини Ви вважаєте найбільш гострою?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...