-3°C
Ранок -2°C
День -1°C
Вечір -0°C
Ніч -2°C
27.828.1
31.231.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-3°C
Ранок -2°C
День -1°C
Вечір -0°C
Ніч -2°C
27.828.1
31.231.8
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​З 19 лютого вулицю Замарстинівську готуватимуть до ремонту

Вулиця Замарстинівська/Твоє МістоВулиця Замарстинівська/Твоє Місто

У «Львівавтодорі» сьогодні отримали відповідний дозвіл на проведення ремонтних робіт.


Про це повідомляють у прес-центрі ЛКП «Львівавтодор», - повідомляють у прес-службі ЛМР.

Вже з понеділка підприємство має право розпочати роботи на об’єкті «Реконструкція вулиці Замарстинівської (від вул. Гайдаманської до вул. Торф’яної)». Попередньо, переможцем конкурсу на ремонт стало підприємство «Онур Конструкшн Інтернешнл». Саме цей підрядник працюватиме над цим проектом.

У понеділок ділянку ремонту обгородять, встановлять відповідні дорожні знаки і демонтують колишні; на територію також привезуть спецприміщення та техніку, а першим завданням працівників буде демонтаж контактної мережі електротранспорту.

За попередньою інформацією, вартість проекту ремонт становить майже 85 мільйонів гривень. Тут мають відремонтувати майже 1 км вулиці, йдеться про дорогу із трамвайними коліями. Також тут мають перекласти каналізаційний колектор, підключити його до всіх будинків, замінити інші комунікації, які вже пройшли свій термін експлуатації. В рамках проекту також мають облаштувати зовнішнє освітлення ділянки.

За умовами угоди, тривалість проекту 22 місяці, проте у ЛКП обіцяли зробити все швидко (навіть надто) і завершити роботи вже влітку.

За попередньою інформацією, проект для ремонту підготували у 2015 році. В 2017 проект передали ЛКП «Львівавтодор» разом із правами на проведення конкурсу. Однак у 2017 році проект довелось змінювати і допрацьовувати через зміну кошторису.

В цьому ж 2017 проект відправили на експертизу в Центральну службу Української державної будівельної експертизи. Тендер оголосили наприкінці вересня 2017 року.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...