-0°C
Ранок -2°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -3°C
27.527.9
32.833.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -2°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -3°C
27.527.9
32.833.4

​З 15 червня Греція відкриває свої кордони, проте не для усіх країн

15 червня Греція прийматиме гостей з 20-ти країн. Хто ввійшов в цю двадцятку, розповів міністр туризму Греції Харіс Теохаріс. Про це пише Четверта студія.

В’їзд у Грецію з 15 червня дозволять жителям таких країн, як: Польща, Угорщина, Чехія, Словаччина, Норвегія, Словаччина, Ізраїль, Німеччина, Кіпр, Китай, Австралія, Японія, Данія, Болгарія, Сербія, Австрія,Румунія, Албанія, Північна Македонія, Боснія і Герцеговина,Норвегія. Саме ці країни, на думку Греції показали досить позитивні епідеміологічні дані.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Якщо раніше уряд Греції говорив про те, що туристи з інших країн за 5 днів до поїздки в Грецію повинні показати негативний результат тесту на коронавірус, то зараз цю вимогу скасували.

Натомість, органи охорони здоров’я будуть вибірково проводити обстеження іноземців, які прибули в країну. Медичні протоколи будуть використовуватись в сферах подорожей, проживання і харчування в туристичних зонах.

До того ж, з 1 липня Греція планує додати до списку ще і інші країни.

Іноземці, що проживають в країнах, у яких на думку Греції є несприятливі епідеміологічні характеристики, не зможуть потрапити в країну до 15 липня. До таких країн наразі відноситься Великобританія – жителям цієї країни в’їзд в Грецію поки заборонений.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яке у вас (у вашої родини) авто?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...