11°C
Ранок 9°C
День 11°C
Вечір 8°C
Ніч 10°C
27.6528.05
32.7533.35
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
11°C
Ранок 9°C
День 11°C
Вечір 8°C
Ніч 10°C
27.6528.05
32.7533.35

Як в цьому році випускники львівських шкіл святкуватимуть завершення навчання

У зв’язку з карантином, випускникам львівських шкіл цього року не вдасться гучно відсвяткувати закінчення навчання. Про це пише «Твоє місто».

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Керівник управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик розповідає, що кожна школа сама організовує свій останній дзвоник через відеозв’язок.

Дехто організовує флеш-моби через Zoom, відеозвернення та привітання від учителів для учнів та навпаки. Всі вже добре освоїли дистанційні технології навчання та зможуть цим скористатися, добавивши трішки своєї креативності.

За бажанням, організацією випускних можуть зайнятися батьки дітей, але у межах шкіл не проходитимуть ніякі масові заходи.

У гімназії «Євшан», останній дзвоник відбудеться через відеозв’язок у додатку Zoom. «Випускних не буде, а все інше залежить від рішень щодо послаблення карантину міської комісії ТЕБ та НС», – каже директор школи Божена Володимирівна.

Директор ліцею «Просвіта» ЛМР Жанна Олександрівна розповідає, що у планах разом з учнями зібратися онлайн та обговорити ідеї для того, як дистанційно провести останній день навчання.

«Цього року зовсім інші умови, тому випускних теж не буде. Ми сподіваємося, що перше вересня відбудеться вже наживо, тоді там зробимо урочисту лінійку, як підсумок минулого навчального року», – каже Жанна Олександрівна.

Нагадаємо, у Міністерстві освіти і науки України рекомендували не проводити в цьому році останні дзвоники та випускні, щоб не поширювати коронавірусну інфекцію.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до живих ялинок на різдво?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...