8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
8°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55

Як мер Львова привітав з Днем міста

Перша неділя травня – кожен львів’янин знає, що саме в цей день місто святкує День Львова. Цього року через пандемію і введені карантинні обмеження святкування довелося перенести. Проте міський голова Андрій Садовий вирішив скористатися нагодою та привітати усіх медиків, які не покладаючи рук, у цей важкий час продовжують рятувати безліч життів.

Дощлива та похмура погода не завадила організації невеличкої вистави зі словами подяки. До входу у Ратушу на конях під’їхали Король та Королева наряджені у костюми та подякували усім медикам зі їхню роботу. До них і приєднався Андрій Садовий з дружиною.

Фото: ЛМРФото: ЛМР

У своїй промові мер міста розповів, що через карантин довелося перенести деякі щорічні заходи, в тому числі і День міста. На які дати перенесуть, ще невідомо, проте мер зазначив, що святкування точно відбудуться. Цього року День міста присвятили лікарям та медикам, тому левів та скульптури Нептуна та Діани символічно одягнули в білі халати та маски з надписом «Дякую лікарю».

Після слів подяки, львівському лікарю Гнату Геричу надали можливість підняти у небо прапор Львова під традиційну мелодію міста.

Фото: ЛМРФото: ЛМР

Фото: ЛМРФото: ЛМР

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи ви вболіваєте за наших футболітів?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...