7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

Вже восени може стартувати новий авіарейс зі Львова до Нью-Йорка

Image

1 травня стало важливою датою для транспортної галузі Львова, адже саме в цей день відновлено пряме авіасполучення з Лондоном - одним з найбільших світових центрів. У заходах з нагоди відновлення рейсу (попередній функціонував до 2009-го року) взяли участь т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Роман Кокотайло, заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, а також генеральний директор Міжнародного аеропорту “Львів” Тетяна Романовська. Текстову версію звернення останньої приводить офіційна facebook-сторінка аеропорту: «Цей напрямок ми дуже довго очікували і дуже багато працювали над його відкриттям. Фактично, як тільки я прийшла на посаду директора аеропорту два роки тому, відразу почала працювати над ним. Лондон дуже цікавий для нас. Адже це – столиця бізнесу, культури та освіти. А Львів також впевнено прямує до такого статусу.

Нагадаю, що у 2008-09 роках Wizz Air вже здійснював рейс у Лондон. Але, оскільки завантаженість його була дуже низькою, цей рейс закрився. А от сьогоднішні показники говорять, що він має дуже гарні перспективи. Сьогодні ми маємо фактично 100% загрузку. 173 пасажирів зі 180 місць на приліт. Так само і на відліт – 179 пасажирів. І це для нас дуже гарна новина. Адже це вперше у нас перший рейс повністю завантажений.

Над цим напрямком, окрім аеропорту, також активно працювали у міській раді та обласній адміністрації. Але робота на цьому не закінчена і зараз ми далі працюємо над візовою процедурою, адже досі українцям дуже важко отримати дозвіл на в’їзд до Британії.

Тож вітаю усіх, адже цей рейс означає, що ми виходимо на інший рівень якості. І тепер у Львові буде більше англомовних туристів і Львів також заговорить англійською».

Роман Кокотайло, у свою чергу, побажав аеропорту відкрити нові маршрути до світових фінансових столиць - Нью-Йорка та Токіо. На що керівник аеропорту підтвердила факт проведення переговорів з іноземними партнерами: «Ми справді активно працюємо над трансатлантичним напрямком. Як з МАУ так і з закордонними авіакомпаніями. І якщо іноземці планують відразу відкривати щоденні рейси, то наші могли б відкрити 2-3 рейси в тиждень. Тому більш реалістично, що саме український перевізник полетить першим. І ми є в їхніх планах.

Також хочу повідомити, що плануємо оголосити два нові рейси, але поки конкретики казати не буду. Це будуть нові авіакомпанії та нові напрямки. І вони вам сподобаються».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як можна вирішити проблему парковок у Львові?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...