4°C
Ранок 5°C
День 9°C
Вечір 7°C
Ніч 7°C
27.4527.86
33.1533.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
4°C
Ранок 5°C
День 9°C
Вечір 7°C
Ніч 7°C
27.4527.86
33.1533.8

Вже цього літа Skoda презентує новий родстер

Skoda збирається перетворити звичайний п'ятидверний хетчбек Scala в ефектний спайдер, який презентують під маркою Slavia. Про це інформує Auto24.

У рамках святкування 125-річчя компанії група студентів, що навчаються в Академії Skoda, готує проект родстера, якому було дано символічне ім'я Slavia.
Основою моделі став компактний хетчбек Skoda Scala. Назвe родстера було обрано не випадково. У 1895 році засновники компанії Вацлав Клемент і Вацлав Лаурин запустили перше власне виробництво: вони випускали велосипеди, а продавали їх як раз під маркою Slavia.

Фото: Auto 24Фото: Auto 24

Це сьомий проект, створений за останні роки групою студентів з академії. Члени команди проекту зустрічаються щотижня, щоб обговорити ідеї і їх реалізацію в рамках двогодинної зустрічі. На даний момент увага всіх студентів зосереджена на деталях інтер'єру майбутнього родстера.

Автомобіль буде пофарбований в спеціальний колір. Автомобіль буде без даху, замість чотирьох дверей будуть дві ширші, також зміниться форма капота і задньої частини кузова. Автомобіль матиме стильні диски RS. Цікавою деталлю буде логотип Skoda на задній панелі. Хромовані літери будуть замінені на аналогічні за формою світлодіоди червоного кольору, які будуть виконувати функцію третього стоп-сигналу.

Фото: Auto 24Фото: Auto 24

Перша інформація про новий проект академії Skoda з'явилася в середині березня. Тоді стало відомо, що допомагати студентам чеської марки будуть співробітники дизайн центру, в тому числі шеф-стиліст Skoda Олівер Стефані. Однак історія з показом студентського проекту родстера затягнулася - через пандемію коронавірусу роботи над проектом були зупинені.

Є інформація про те, що презентація новинки відбудеться цього літа, але дату поки тримають в секреті.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як часто ви ходите до церкви?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...