7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

Пошуково-Рятувальна Волонтерська Асоціація рятує людей, що загубились.

23 квітня цього року волонтери пошуково-рятувальної волонтерської асоціації SarvaUa допомогли розшукати зниклу жінку, яка є інвалідом 2-ї групи.

Олексій Геращенко , голова "Пошуково- Рятувальної Волонтерської Асоціації" SarvaUa та безпосередній учасник подій, повідомив Львівським наступне:

"Наша організація займається пошуком людей у природному середовищі (ліс, поля, закинуті будівлі). Ми вже 2,5 роки допомагаємо поліції та ДСНС у пошуках людей які загубились.

17003-Sarva_Ua.png17003-Sarva_Ua.png

До нас надійшов виклик з ГУНП у Львівській обл. з проханням допомогти у пошуках зниклої жінки, яка, до того ж, є інвалідом ІІ групи. На жаль, частина наших волонтерів не змогли поїхати через стан здоров'я та карантин. Тож вирішили їхати органічним складом. Прибувши на місце, та, отримавши додаткову інформацію від родичів загубленої, вирішили спочатку опрацювати найбільш вірогідні ділянки, де могла перебувати зникла.
На щастя, "пошукова інтуїція" не схибила. І жінка була знайдена на першій же імовірній локації! Вона була втомлена та голодна, але, в цілому, почувалася добре і медичної допомоги не потребувала. Тож родичі забрали її до дому.

Найголовніше, що родичи звернулись до поліції майже одразу як зрозуміли що людина зникла! Це дуже часто є запорукою вдалих пошуків!"- наголошує Олексій Геращенко.

У пошуках приймали участь кінологічний розрахунок Олексій Геращенко, собака Джуді та два волонтери: Юрій Фандира та Ростислав Радіш.
Тетяна Кучма займалась карт, а Анна Бару відповідала за організацію та інформаційну підтримку.

17004-sarva.jpg17004-sarva.jpg

"Щоб розвивати цю справу нам потрібна ваша допомога: інформаційна, моральна, матеріальна та фізична. Тож, ми готові для любої співпраці, окрім кримінальної"- кажуть волонтери.

А для тих, хто хоче допомогти або співпрацювати- ми надаємо контакти пошуково-рятувальної волонтерської організації SarvaUa:

e-mail: [email protected]

тел.: +38097 697 2608

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви допомагаєте бійцям АТО?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...