6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

Водійка трамвая веде свій відеоблог про Львів

Джерело фото:Джерело фото:

Лідія Филипчук працює водієм одного з львівських трамваїв. Жінка знімає відео про міське життя на камеру, яку встановила на свій трамвай і викладає відео у Youtube.

Про львівську водійку-блогера йдеться у репортажі The Ukrainians. Як розповідає жінка, дуже любить свою роботу, з самого ранку, коли депо оживає, вона вже тут. Зазвичай працює на маршрутах №3 та №5, проте вона - водій 1 категорії, тому може "пересідати" і на інші машини. А поки ще є трохи часу до відправлення, Лідія фільмує все, що вважає цікавим, а всі відео публікує на власному каналі у Youtube та у інших соцмережах.

Часто камера стоїть і на самому трамваї - це може не подобатись водіям-порушникам, але, буває, допомагає поліцейським. Проте єдине, що хоче жінка - знімати краєвиди міста. Фотоапарат їй декілька років тому подарували друзі, а через деякий час жінка купила собі смартфон та почала накладати музику на відео. Поки вона аматор, але кожного дня на роботі вчиться.

Серед її репортажів - прикрашання "новорічного" трамвая, який так хвалили пасажири.

Свої трамваї захищає і "за" те, щоб кожен купляв квиток, тому може може вступати у супереску, коли бачить, що квитки передають або залишають у салоні трамвая. Про контролерів зауважує - їх мало, та й ті - працівники служби контролю, але має побільшати у 2018.

Про ситуації у місті розповідає, що бувало різне. Часто через затори люди звинувачують водія і просять повернути гроші за квитки. На це жінка з розумінням зазначає: "Люди не розуміють. Їм треба їхати". Проте водійка не засмучується, а радо виходить на роботу, адже любить свою справу, а її нові відео можна переглянути на її ютуб-каналі.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...