21°C
Ранок 20°C
День 26°C
Вечір 21°C
Ніч 17°C
27.427.8
32.0532.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
21°C
Ранок 20°C
День 26°C
Вечір 21°C
Ніч 17°C
27.427.8
32.0532.7

Водіям на замітку: сів за кермо? Включай ближнє!

Вже з першого жовтня вступає зобов'язання для водії включати ближнє світло незалежно від часу доби в обов'язковому режимі. Про це власникам транспортних засобів нагадує Львівська поліція.

У зв'язку з погіршенням видимості на заміських дорогах повністю зимового та частково осіннього й весняного періоду водії зобов'язані їхати з постійно увімкненими денними ходовими вогнями або ж ближнім світлом фар. Про це пише на своїй сторінці координатор групи Варта-1 Ігор Зінкевич.

"Поліція нагадує водіям, що з 1 жовтня по 1 травня за містом автівки можуть рухатися лише з увімкненим світлом фар", - йдеться у повідомленні.

Відповідні норми в українських правилах дорожнього руху пов'язані з необхідністю додаткового позначення, відмітки транспортного засобу при недостатній видимості особливо в цей період.

Крім того, варто нагадати, що грошове стягнення в випадку невиконання цього правила коливається в розмірі від 425 до 510 гривень. Отож, шановні власники транспортних засобів, будьте уважніші. Бережіть свій час, кошти та дотримуйтесь правил дорожнього руху!.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи достатньої температури у вас "гаряча" вода?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...