15°C
Ранок 6°C
День 14°C
Вечір 9°C
Ніч 3°C
27.828.5
30.4531.35
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 6°C
День 14°C
Вечір 9°C
Ніч 3°C
27.828.5
30.4531.35
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Вночі невідомі вчинили провокацію на польському військовому кладовищі

Фото ІА ZIKФото ІА ZIK

Вночі, 5 листопада, невідомі намагались знищити конструкції. що загороджують левів на польському цвинтарі. Про це повідомив заступник міського голови Андрій Москаленко на своїй сторінці у facebook: “Чергова спроба провокації на Личакові

Цієї ночі близько другої години ночі була знову спроба розбити конструкції, в яких знаходяться скульптури левів на кладовищі польських військових поховань. До ранку конструкції вже відновили. Зараз тривають слідчі дії. Поліція та СБУ були одразу викликані на місце. Провокаторів на місці затримати не встигли.

Зважаючи на системність провокацій, Львівська міська рада вимагає від правоохоронних органів ефективних дій щодо розслідування та недопущення подальших провокацій“.

Вказані скульптури прибрали з цвинтаря ще за радянської влади, а знову вони були встановлені у грудні 2015 року. Цей факт призвів до скандалу, адже на щиті одного з них є напис «Zawsze wierny», а на іншому - «Tobie Polsko». Крім цього, статуї мають герби Львова та Польщі.

Леви, встановлені без погодження з українськими органами влади, викликали обурення в суспільстві, тому влада вирішила встановити реставраційну огорожу довкола них.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи вірите ви в успішність введення миротворців ООН на Донбас?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...