25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 17°C
38.839.1
39.840.8

​Візит-центр на території Шевченківського гаю: що не подобається львів’янам?

Як відомо, на території Львівського музею народної архітектури та побуту, який львів’яни називають «Шевченківський гай», планують збудувати візит-центр. За повідомленням очевидців, підготовку почали з вирубки дерев. Втім, львів’янам не до вподоби таке будівництво.

Очевидці повідомили Львівському порталу, що наразі вирубка прадавніх дерев ведеться у бік парку «Знесіння». Кажуть, що вона не послідовна, тобто дерева рубають у різних місцях, щоб не дуже привертати увагу. Очевидці вказують на появу великої кількості пеньків, які змащують глиною.

Втім, проект візит-центру так і не був винесений на громадські слухання. Навіть концепція побудови нової зони мешканцям Львова представлена не була. Звичайно, львів’ян таке рішення обурює, адже Шевченківський гай є дійсно унікальним об’єктом з цінним етно-експонатами. Саме на його території знаходиться понад 120 пам’ятників архітектури із Західної України.

Фото: Львівський портал

«Однак, як це зазвичай буває у нашому місті, проект візит-центру, який було представлено чиновниками, не було винесено на громадські слухання та проговорено з громадськістю. Незрозумілою є позиція керівництва музею щодо ситуації з фондосховищем, яке наразі перебуває у занедбаному стані, що, на мою думку, є злочином проти громади, адже там зберігаються раритетні взірці української етнографії та культури XVІІІ-XIX сторіччя. Зі слів громадськості, під фондосховище планують збудувати нове приміщення, але за які кошти? Також є ідея переобладнати під нього існуюче приміщення, але знову ж на це потрібне фінансування. Вважаю, що проект візит-центру має бути обговорений і, можливо, його слід удосконалити, передбачивши там і місце під фондосховище», – наголошує депутат ЛМР Ігор Зінкевич на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

У зв'язку із цим він офіційно звернувся до Віктора Пушкарьова, Першого заступника міського голови м. Львова, з проханням надати інформацію про проект запланованого візит-центру.

Як повідомлялося раніше, у планах ЛМР – збудувати ресторан чи кав'ярню, виставковий зал, туалети та квиткові каси.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви скасування депутатської недоторканності?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...