15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12

Високопосадовця зловили під час передачі 90 000 грн хабаря

"На гарячому" було упіймано начальника управління Житлово-комунального господарства Львівської міської ради Юрія Гольця.

Ірій Голець вже не вперше замішаний у львівських скандалах. Його називають одним із винуватців надзвичайної події на Грибовицькому сміттєзвалищі. Попри ці підозри посадовець і надалі займає свою посаду.

Сьогодні ж начальник управління ЖКГ знову опинився втягнутим у скандал - його затримали при отриманні хабаря розміром 90 тис.грн (80 за іншими даними). Як зазначає джерело "Варіанти", посадовець вимагав значно більшу суму - 800 000 грн "неправомірної вигоди", однак сьогодні під час затримання йому передавали лише частину цієї суми. Відбувся і обшук кабінету чиновника. Пізніше СБУ повідомило, що Ірій Голець регулярно отримував відкати за сприяння тим чи іншим проектам, пов'язаним із житлово-комунальним господарством. Стандартний тариф - 5-8% від годи (які іноді сладали мільйонні суми).

Мер міста встиг висловити свою офіційну думку на сайті Львівської міської ради: "Щодо Юрія Гольця я, перш за все, хочу побачити офіційну інформацію. Якщо це правда, звичайно, що він буде звільнений і буде нести серйозне покарання".

Скандал зачепив також іншого високопосадовця - Віктора Пушкарьова, що є першим заступником мера Львова. Сьогодні СБУ здійснило обшук кабінету чиновника. Хоча детальної інформації причин обшуку і не повідомляють, відомо що ці дві перевірки пов'язані між собою спільним розслідуванням.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якби вибори Президента України відбулися вже цієї неділі, за кого Ви б віддали свій голос?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...