9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8

​Викладачі та студенти університету Франка виступили категорично проти паркінгу

Комісія вченої ради ЛНУ імені Івана Франка оприлюднила висновок щодо паргіну біля ЛНУ, він доступний за посиланням.

«Львівські» раніше писали, що перед ЛНУ імені Івана Франка планують збудувати підземний паркінг.

У понеділок, 12 лютого, комісія Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка оприлюднила свої висновки щодо «Детального плану території у районі вул. Січових Стрільців, вул. Університетської, вул. Листопадового чину», розроблений Державним інститутом проектування міст.

У висновку зазначили, що:

  • у проекті не належно обґрунтували доцільність реконструкції площі, яка є прилеглою до навчального корпусу ЛНУ імені Івана Франка, а будівництво паркінгу у межах природно-заповідного об’єкту, яким є парк навпроти університету, заборонене Законом України «Про природно-заповідний фонд України».
  • Також у висновку зазначено, що проект будівництва ігнорує, що партерна частина парку та будівля університету формують надзвичайно важливий природно-історичний ансамбль, а ділянка де, планують побудувати паркінг, розташована у складних інженерно-геологічних умовах. І тому будівництво може призвести до осідання та знищення не лише будівлі університету, а ще ряду будівель на вулиці Університетській та Січових Стрільців.
  • У проекті будівництва також не вказали жодних даних про систему вентиляції паркінгу. А сама ділянка будівництва розміщена у межах глибокої улоговини, яка дуже погано провітрюється: ступінь забруднення атмосфери у її межах набагато вищий ніж поза її межами. Проектований паркінг буде додатковим, достатньо потужним, притягальним для автотранспорту об’єктом, функціонування якого призведе до суттєвого погіршення екологічного стану атмосфери у парку та біля Університету.
  • І наостанок в розріз з метою – збереження існуючого ландшафтного комплексу: задля будівництва хочуть зрізати 54 дерев з 68, що розташовані у партерній частині парку.

Детальніше з документом можна ознайомитись за посиланням.

Тому студенти та працівники Університету категорично проти реалізації пропонованого проекту плану реконструкції території. Висновки підписали члени комісії та надіслали голові Львова.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якби вибори Президента України відбулися вже цієї неділі, за кого Ви б віддали свій голос?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...