9°C
Ранок 9°C
День 12°C
Вечір 11°C
Ніч 8°C
26.526.9
29.430.05
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 9°C
День 12°C
Вечір 11°C
Ніч 8°C
26.526.9
29.430.05

Військовослужбовця з Львівщини засуджено на 14 років за державну зраду

Image

Військовослужбовець з Львівщини отримав 14 років позбавлення волі за державну зраду та дезертирство. Таке рішення прийнято 8 жовтня Шевченківським районним судом міста Львів.

Прес-служба військової прокуратури Західного регіону повідомляє наступне: “8 жовтня 2018 року Шевченківський районний суд м. Львова за результатами спеціального (заочного) судового розгляду визнав винним військовослужбовця однієї з військових частин Львівщини у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 408 (дезертирство, вчинене в умовах особливого періоду) та ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).”

Було доведено, що старший солдат на власний розсуд не з’явився до військової частини після перебування у лікувальному закладі. Натомість, засуджений перейшов на бік незаконних озброєних формувань, де й перебуває до сьогодні. Доведено, що військовослужбовець брав участь у бойових діях проти української армії в районі міста Дебальцеве.

Крім цього, засвідчено спроби переманити бійців Збройних сил України на бік ворога. У чисельних телефонних дзвінках дезертир намагався переконати колишніх побратимів відмовитись від виконання бойових завдань та перейти на бік так званих “ЛНР” та “ДНР”.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Яку каву ви п'єте?

всі опитування
Loading...