9°C
Ранок 7°C
День 11°C
Вечір 10°C
Ніч 9°C
24.5524.95
26.927.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 7°C
День 11°C
Вечір 10°C
Ніч 9°C
24.5524.95
26.927.5
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Військовослужбовця з Львівщини засуджено на 14 років за державну зраду

Image

Військовослужбовець з Львівщини отримав 14 років позбавлення волі за державну зраду та дезертирство. Таке рішення прийнято 8 жовтня Шевченківським районним судом міста Львів.

Прес-служба військової прокуратури Західного регіону повідомляє наступне: “8 жовтня 2018 року Шевченківський районний суд м. Львова за результатами спеціального (заочного) судового розгляду визнав винним військовослужбовця однієї з військових частин Львівщини у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 408 (дезертирство, вчинене в умовах особливого періоду) та ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).”

Було доведено, що старший солдат на власний розсуд не з’явився до військової частини після перебування у лікувальному закладі. Натомість, засуджений перейшов на бік незаконних озброєних формувань, де й перебуває до сьогодні. Доведено, що військовослужбовець брав участь у бойових діях проти української армії в районі міста Дебальцеве.

Крім цього, засвідчено спроби переманити бійців Збройних сил України на бік ворога. У чисельних телефонних дзвінках дезертир намагався переконати колишніх побратимів відмовитись від виконання бойових завдань та перейти на бік так званих “ЛНР” та “ДНР”.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...