7°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
23.323.6
25.8526.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
7°C
Ранок 6°C
День 9°C
Вечір 6°C
Ніч 7°C
23.323.6
25.8526.4
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Вчительку звільнено з посади за викладений допис із фото Адольфа Гітлера у Facebook

Фото з facebook-сторінки Мар'яни БатюкФото з facebook-сторінки Мар'яни Батюк

20 квітня на сторінці вчительки Мар’яни Батюк, що також є депутатом від ВО “Свобода”, з’явився пост із фото Адольфа Гітлера та двома цитатами з його книжки. Суспільство Львівщини різко негативно відреагувало на подібний вчинок.

Однією з перших висловилась керівниця департаменту освіти Львівської міськради Зоряна Довганик: «Коли я побачила цю публікацію, я зателефонувала до керівника, і він сказав: так я розмовляв з вчителем, і вона сказала, ну, ви знаєте, мені шкода, що я таке зробила, я вже видалила цю інформацію. Фактично, вони це підтвердили». Також, пані Довганик пояснює власну позицію: «Насправді дуже прикро, що таке відбувається в освітянському середовищі. Звичайно, це обурило мене як очільницю управління освіти».

Директор школи №100 Василь Титар також висловився щодо інциденту: «Я про це дізнався зі слів журналіста Захід.Нет. Переглянув це поширення у Захід.Нет. Перед поясненням Батюк сказала, що зробила недобре. У письмовому поясненні Батюк М.В. стверджує, що даний допис не робила».

Управлінням освіти ЛМР розпочато службове розслідування, а самій Мар’яні вже передано наказ про звільнення з роботи. Офіційною причиною для цього став “аморальний проступок, несумісний із займаною посадою”.

25 квітня на ситуацію відреагував і міський голова Львова. “Заступниця директора школи, яка публічно захоплюється Гітлером, звільнена з роботи. Пані Мар‘яна Батюк стверджувала, що її акаунт у FB зламали. Але від пропозиції надати доступ ІТ-спеціалістам для перевірки цієї версії відмовилась двічі. Її право. А наше право не допускати до львівських дітей вчителів (тим більше істориків!), для яких Гітлер - це герой. Пані Батюк є також депутатом міської ради від партії «Свобода». Я очікую публічної позиції від партії. Чи може «свободівці» підтримують кремлівську тезу про те, український націоналізм = німецький нацизм?” - зазначає Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 11:27, 27.04.2018
    ... приватне життя молодої жінки витягнули із "шафи" конкретні збоченці ... а розповсюджують таку "інфу" їхні таємні прихильники ( збоченці-аматори) ... це замість донести до людей інформацію , як львівводоканал нажився на споживачах в березні - квітні місяці ... подані показники за березень якийсь "путін" зміненив-зменшив ( конкретно в мене -- зменшено в 3,5 рази) і наразі в квітні платитемо за спожиту в березні воду за тарифами квітня , що зросли на 11,5% ... слава уркаїні ! ...
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...