-0°C
Ранок 3°C
День 2°C
Вечір 1°C
Ніч 4°C
27.6528
32.633.05
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок 3°C
День 2°C
Вечір 1°C
Ніч 4°C
27.6528
32.633.05
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​В університеті розповіли деталі події про смерть студента

Стоп-кадр із відеорпортажуСтоп-кадр із відеорпортажу

У вівторок в університеті Франка сталась надзвичайна подія. На занятті фізкультури, коли група проходила плавання, загинув студент. Хлопець втратив свідомість у воді і ніхто цього не помітив вчасно. В університеті розповіли деталі події.

Як розповіла у коментарі zaxid.net завкафедри фізвиховання Романа Сіренко, випадок стався близько 15:00. Жінка вже побачила, коли студент лежав на бортику, а інші студенти і медсестра проводили перші заходи з порятунку життя. Приблизно через 10 хвилин прибула швидка і ще півгодини за життя студента боролись медпрацівники. Але марно.

Романа Сіренко зауважила, що на запитання викладача, чи всіє Назар плавати, він відповів – так, проте не технічно. Тоді на занятті було дві групи і дві викладачки, але помітили Назара лише на дні. Його витягнув одногрупник.

Після трагічного випадку викладачку, яка проводила заняття, відсторонили від роботи, а сам басейн закрили на невизначений термін.

Куратор Назара зауважує, що студент був старанним та відповідальним. У Назара булакороткозорість тому фізичною культурою він займався із спеціальною групою. Але про те, що є якісь проблеми зі здоров’ям – викладач запевнив, що інформації до нього не доходило.

У поліції за матеріалами справи відкрили кримінальне провадження за статтею про службову недбалість. Винуватцю в такому випадку загрожує від 2 до 5 років ув’язнення або позбавлення пава займатись певною діяльністю або ж обіймати певні посади до 3 років.

Підтвердити причину смерті Назара зможе судмедекспертиза. Триває розслідування.

Раніше Львівські повідомляли про те, що у ЛНУ імені Франка відмінили благодійний бал.

Оцінки:

0

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

Loading...