-1°C
Ранок -3°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -3°C
27.828.05
31.3531.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-1°C
Ранок -3°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -3°C
27.828.05
31.3531.9
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

В "Укрпошті" пропонують "Експресу" укласти угоду

Як йдеться в повідомленні ПАТ "Укрпошти" на офіційному сайті, підприємство пропонує укласти "Експресу" договір з продажу і доставки.


Працівники газети "Експрес" вже організували декілька акцій у підтримку доставки газети її передплатникам у Львові. За словами протестувальникам, в "Укрпошті" відмовились доставляти газети людям і це порушує права читачів, які вже передплатили за видання на весь рік. Після першого протесту під стінами Львівської ОДА, газету таки відвезли читачам. Проте неступного тижня ситуація повторилась і газетярі знову вийшли на протест. Вони "зібрали" вислови президента про свободу слова і палили ці плакати як символ знецінення слів Порошенка.

Водночас в "Укрпошті" наголошують - угоди немає. На сайті ПАТ "Укрпошта" офіційно повідомили, що готові укласти з "Експресом" стандартний договір з продажу й доставки періодичних друкованих видант. Зазначається, що подібні угоди вже уклало майже 2000 періодичних видань.

Також зазначається, що через відсутність договору між сторонами, кошти передплатникам вже повернуто. У січні та лютому надсилати "Експрес" не будуть, а часу, щоб підписати угоду, виділили до 19 січня.

"ПАТ "Укрпошта" зацікавлене в оперативному вирішенні ситуації, що склалась з видавництвом ТзОВ "Експрес медіа сХаб" та готове підписати з ним стандартний договір без дискримінаційних положень стосовно національного оператора поштового зв'язку", - йдеться у повідомленні.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи варто демонтувати Монумент Слави?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...