24°C
Ранок 18°C
День 25°C
Вечір 21°C
Ніч 14°C
27.2527.65
3232.68
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
24°C
Ранок 18°C
День 25°C
Вечір 21°C
Ніч 14°C
27.2527.65
3232.68

​В Трускавці люди і собаки плавають у питному озері

Кожного року влітку в Трускавці тутешні мешканці обирають для купання питне озеро, яке не призначене для відпочинку на ньому, адже питне водосховище, що на річці Воротище, знаходяться в межах першого поясу зони санітарної охорони водних об’єктів. Про це інформують "Джерела Трускавця".

Саме через це купання та перебування сторонніх осіб на території цього важливого водного об’єкту для міста - заборонені.

https://djerela.com.ua/https://djerela.com.ua/

Проте, незважаючи на це такі заборони та встановлення інформаційних щитів не надто зупиняють любителів покупатися в питному озері. До того, до купання у питному озері люди залучають і своїх домашніх улюбленців.

На території озера розміщені камери відео нагляду, які фіксують масові порушення. У Трускавці стверджують – на території питного водосховища патрулювання нестиме поліція та притягатимуть до відповідальності порушників закону.

https://djerela.com.ua/https://djerela.com.ua/


У поліції міста стверджують - дії осіб, які порушують закон та купаються у питному озері Трускавця, містять ознаки адміністративного правопорушення, за яке передбачена відповідальність згідно ст. 59 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) «Порушення правил охорони водних ресурсів». Такі дії тягнуть накладення штрафу.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

Loading...