-3°C
Ранок -7°C
День -1°C
Вечір -6°C
Ніч -5°C
26.927.25
33.534.1
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-3°C
Ранок -7°C
День -1°C
Вечір -6°C
Ніч -5°C
26.927.25
33.534.1
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​В суді розглянуть апеляцію Данкова

Медик не погоджується із вироком суду і подав апеляцію. Сьогодні позов розглянуть.


Львівського лікаря Олега Данкова суд визнав винним у службовій недбалості, яка й спричинила смерть дитини. Сьогодні в Апеляційному суді розпочинається слухання щодо апеляції Данкова. Засідання має відбутись о 15:00, - передає Твоє Місто.

За попередньою інформацією, у листопаді, 2017 Шевченківський суд визнав головуючого лікаря пологового відділення 3-ї комунальної поліклініки винним. Чоловіка звинуватили у неналежному виконанні службових обов’язків. Внаслідок неправильних дій лікаря під час пологів померла дитина.

За вироком суду, Данкова засудили на 1 рік позбавлення волі і призначили рік заборони працювати за фахом. Крім того, Данков і сам медичний заклад мали виплатити матеріальну компенсацію матері і батькові дитини.

Проте лікар зазначав, що з вироком не погоджується. Так, наприкінці листопада засуджений розповів, що подав апеляційну скаргу і буде захищати свою репутацію в суді.

Також додамо, що цей випадок спровокував флешмоб тих пацієнток, які колись проходили лікування у Данкова. Вони захищали медика і організували флешмоб у соцмережі Facebook із хештегом #ДякуюДанков. Жінки писали про те, як Данков допоміг їм при пологах і висловлювали вдячність.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до проекту канатної дороги у Львові?

всі опитування
Loading...