1°C
Ранок 1°C
День 2°C
Вечір 1°C
Ніч 1°C
39.339.8
40.541.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
1°C
Ранок 1°C
День 2°C
Вечір 1°C
Ніч 1°C
39.339.8
40.541.5

​В суді розглянуть апеляцію Данкова

Медик не погоджується із вироком суду і подав апеляцію. Сьогодні позов розглянуть.


Львівського лікаря Олега Данкова суд визнав винним у службовій недбалості, яка й спричинила смерть дитини. Сьогодні в Апеляційному суді розпочинається слухання щодо апеляції Данкова. Засідання має відбутись о 15:00, - передає Твоє Місто.

За попередньою інформацією, у листопаді, 2017 Шевченківський суд визнав головуючого лікаря пологового відділення 3-ї комунальної поліклініки винним. Чоловіка звинуватили у неналежному виконанні службових обов’язків. Внаслідок неправильних дій лікаря під час пологів померла дитина.

За вироком суду, Данкова засудили на 1 рік позбавлення волі і призначили рік заборони працювати за фахом. Крім того, Данков і сам медичний заклад мали виплатити матеріальну компенсацію матері і батькові дитини.

Проте лікар зазначав, що з вироком не погоджується. Так, наприкінці листопада засуджений розповів, що подав апеляційну скаргу і буде захищати свою репутацію в суді.

Також додамо, що цей випадок спровокував флешмоб тих пацієнток, які колись проходили лікування у Данкова. Вони захищали медика і організували флешмоб у соцмережі Facebook із хештегом #ДякуюДанков. Жінки писали про те, як Данков допоміг їм при пологах і висловлювали вдячність.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 13:49, 19.04.2018
    Згідно оголошеного вироку то зелені води були через меконій. Експерти неонатолог сказали що так як дитина була рожева і без явних ознак меконізації(колір, шкіри волосся сказала ,нігтів) це було менше 12 годин. Роди йшли близько 5-7. Тобто практично зразу як побачили зелені води почали роди. І після проколюваннч вод родова діяльність може початись сама і без окситоцину,тому тут питання під стимуляція. За словами самого батька дитина родилась рожева, з серцебиття, самостійно дихала і був перший крик. По вироку в дитини практично був розтрощений мозок. Але яка на думку експертів більше тижня страждала на гіпоксії+ батьки вказують на стимуляція ,яка б мала посилити гіпоксії. Дитина родиться рожевого, не бтідого, не синього кольору. Самостійно дихає і тд і тп. Ясно що після важких пологів в дитини не могли 10/10. І так само у вироку вказано ,оддин з експертів вказав,що пошкодження настали в ранній нконатальний період тобто від народження до 7 днів. І свідок з Орлика вказала що меконій не був викачаний з дихальних шляхів. Неонатолог не призначила антибіотики, а просто дитину покладали В інтенсивно терапію де вона собі лежала поки не зупинилось дихання і помітили це нконатологи не одразу а за 7 хв десь. Це все з інтерв'ю батька і вироку суду. Це їхні є свідчення. Тобто експертиза дуже суперечлива.свідчення батьків дуже суперечливі. Та й в здоровий глузд мені не вписується дитина яка тиждень мала тяжку гіпоксію, дистрес, тяжкі роди, рощавлений мозок, але родиться живою, рожевою, дихає, плаче. При тому ще самостійно дихає не відкаченим меконієм в легенях кілька ГОДИН 4 чи 6 годин. Щось це не вписується у нежиттєзжатна до пологів дитину що вказано у вироку. Але в суду нема до нкогатолога, який погано визначив стан дитини, не відкачування меконій, не приписав антибіотики що є обов'язковим при меконізації, не поммтив зупинку дихання. Я бачу очевидну помилку лікаря ,навіть дійсно халатність і недбальство, але зовсім іншого лікаря
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Якими таксі користуєтсь?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...