25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 15°C
26.7527.2
30.0530.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
25°C
Ранок 20°C
День 27°C
Вечір 24°C
Ніч 15°C
26.7527.2
30.0530.8

В міській раді Садовому сьогодні подарували букет сміття

Доволі курйозний інцидент: львів`янин вручив Садовому сміття, Садовий подаякував, а приймти відмовився...Чолоівіка за це аж в поліцію забрали!

Як повідомляє "Варта-1", після засідання виконавчого комітету, в залу прийшов чоловік, що відрекомендувався львів`янином. За кращими українськими традиціями, він прийшов не з пустими руками - а приніс з собою невелкий пвкунок із...сміттям. Насправді, не дивно - останнім часом Львів всім дарує сміття, а тут його подарували Садовому.

За словами чоловіка, він - Олег Володимирович Подолян, дуже хотів запитати Садового, куди він має вносити сміття, адже сміттєві майданчики біля його будинку перепонені вже тиждень часу. Андрій Іванович не розгубився, подякував, але, напевне, вважав за потрібне презент залишти чоловіку, тому просто пішов.

Олег Володимирович поставив пакунок під двері кабінету та вже хотів йти, - це зробити йому завадила муніципальна варта. Хлопці наполегливо переконували чоловіка забрати "подарунок", але він відмовився, аргументувавши це тим, що Садовий подаякував за презент, отже погодився його прийняти. Очевидно, такий хід подій не сподобався муніципалам - вони затримали чоловіка до приїзду поліції, а остання забрала чоловіка до відділку.

...Вже давно-давним сміття в цивілізованих країнах, не повірите, але сміття - це цінний ресурс, на якому заробляють гроші, і лише у Льовів - центрі культурного розитку та іновацій (!) - це глобальна проблема, яку не можуть вирішити вже ось другий десяток років...

З чоловіка, напевно, сильно сміялись у віддіку поліції, а потім, бідаку, відпустили - на його місці піоловина Львова могли опинитись - не витримав вже. Цілком логічне запитання - а куди подіти сміття?

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви оцінюєте роботу А. Садового на посту мера Львова?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...