5°C
Ранок 9°C
День 19°C
Вечір 13°C
Ніч 7°C
24.324.65
26.727.25
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
5°C
Ранок 9°C
День 19°C
Вечір 13°C
Ніч 7°C
24.324.65
26.727.25
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​В міській раді проведуть інвентаризацію майна ЛАЗу

За результатами сьогоднішньої сесії, прийнято рішення про резервацію трьох земельних ділянок та інвентаризацію будівель колишнього автобусного заводу.

Як інформує zaxid.net, міська рада зарезервує три земельні ділянки для потреб міста територією майже 57 га. Проект ухвали сьогодні підтримало 56 депутатів.

Повідомляється, що на сесію підготували два аналогічний проекти – від фракції «Свобода» та юридичного департаменту ЛМР. Проте на голосування поставили пропозицію депутатів.

Згідно прийнятої ухвали, управління земельних ресурсів має зайнятись резервуванням трьох ділянок землі. Крім того, управління комунальної власності перевірити наявність та стан всіх приміщень ЛАЗу, які є на цих територіях. Дані подадуть депутатам на розгляд.

Як йдеться в повідомленні, не прописали в ухвалі як інвентаризувати будівлі, які не належать місту.

Водночас альтернативний проект, який на розгляд так і не винесли передбачав аналіз даних про всі будівлі на території автобусного заводу, в тому числі і без власника (їх мали зареєструвати як комунальні). Аналіз мали проводити ДФС та юристи мерії. Крім того, проектом передбачався мораторій на будь-які дії із земельними ділянками на території заводу.

За попередньою інформацією, Львівський автобусний завод викупив російський бізнесмен Ігор Чуркий. Вважається, що він викупив завод незаконно і довів його до банкрутства. Зараз залишилось лише підприємство «Львівські автобусні заводи», яке зараз у процесі припинення діяльності.

З початку року у Львові арештували декілька автобусів, через борг, який мерія відмовилась віддати. Через це в міській раді вирішили створити АТП №2, щоб закупити новий транспорт.

Віддати борг не погоджуються активісти, які запідозрили факторингову фірму у махінаціях (одна з власниць – дружина Ігоря Чуркіна). Зараз в мерії працюють над вирішенням цього питання.

Водночас львівські депутати направили декілька звернень у Кабмін та ВР щоб повністю націоналізували Львівський автобусний завод.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...