11°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
11°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

​В центрі Львова відбудуться Дні Гуцульської культури

Фото умовнеФото умовнеВ рамках святкування для гостей приготували виставку із виробів декоративно-ужиткового мистецтва а також майстер-класи із танців та виступи різних колективів.


У неділю, 28 січня в центрі міста на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку проведуть День Гуцульської культури на Львівщині. У святкуванні візьмуть участь гуцульські колядники, мистецькі колективи а також майстри родом із столиці Гуцульщини – Верховини (Івано-Франківська область). Про це повідомляють у прес-центрі ЛОДА.

Розпочнеться свято о 14:00. Загалом обіцяють близько 150 учасників.

Серед особливостей свята – гості презентуватимуть коляду, гуцульську народну співанку а з танцювальної частини програми – представлення гуцульського народного танцю, гуцульського весілля, театру; відбудеться презентація традиційних костюмів.

В неділю також діятиме виставка виробів – презентуватимуть вишивку, ткацтво, бісероплетіння, писанкарство та інше – все це буде у містечку майстрів.

Крім того, гості приїдуть із пропозиціями унікальних вихідних турів – для відвідин Карпат, історчиних музеїв Гуцульщини.

В програмі майстер-класи з виготовлення одягу, виробів декоративно-ужиткового мистецтва, танцю «Гуцулка» тощо.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до імовірності легалізації марихуани?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...