-1°C
Ранок -2°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -3°C
27.527.9
32.833.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-1°C
Ранок -2°C
День 0°C
Вечір -2°C
Ніч -3°C
27.527.9
32.833.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Жорстокі розваги підлітків. В анонімній групі публікують інтимні фото неповнолітніх напідпитку

У Тернополі підлітки запустили нову «гру» у соціальних мережах. В анонімній групі публікують фото п’яних та оголених неповнолітніх. Оголені груди, стегна, непристойні жести з провокативними підписами – це нова розвага підлітків, мета якої полягає в тому, щоб спіймати свого товариша на чомусь непристойному. Тернопільське видання «Погляд» провело власне розслідування.

Фото: https://poglyad.te.ua/Фото: https://poglyad.te.ua/

«Позор Тернополя» – саме так називається анонімний чат у «Телеграм-каналі» та «Інстаграмі». На сторінці каналу адміністратор виставляє провокаційні фото з підписом, у якому прописана інформація про жертву, яка зображена на ньому.

Спочатку жертву підпоюють, доливаючи горілки у вино, а потім роздягають і фотографують. Після чого заливають фото на телеграм-канал і додають всілякі підписи, на кшталт: «Надія О. 15 років, Тернопільська область, буха в хлам» або інше: «Розвів малишку на секс. Район центр, малій 17 років». На фото чітко зображено оголене тіло неповнолітньої дівчинки, яку непритомну тягнуть до ванної кімнати парубки.

З етичних міркувань ми не можемо опублікувати найпікантніші фото із групи «Позор Тернополя», пише видання «Погляд».

Власник групи називає себе Соня Вітенко. З вигляду дівчині приблизно 18 років. За найбільш провокаційні і скандальні світлини вона обіцяє виставляти особисті інтимні фото.

В цьому анонімному чаті більше мільйона підписників. Щоб вступити в групу потрібно перерахувати на банківську картку дівчини 45 грн. Лише після цих дій, вона прийме ваш запит і ви матимете повний доступ до фото та відеоматеріалів.

Чому підлітки так жорстоко поводяться з товаришами, не зрозуміло. Куди дивляться батьки цих дітей? Невже старші зовсім не навчили дітей, що друзі в цьому світі – на вагу золота. Можливо, на сьогодні, повага, добро та захист не модні серед молоді, тому вони й обрали шлях приниження.

У підлітків нема чуйності, сердечності та відчуття взаємодопомоги. Така жорстокість просто незбагненна та не вкладається в голові. Байдужість молодих людей просто вражає… Їм байдуже на своїх друзів, байдуже на батьків і байдуже на наслідки своїх дій. Вони не бояться поліції, бо не розуміють, що така діяльність карається законом і не бачать в цьому нічого поганого. Найстрашнішим є те, що вони вважають таку поведінку – нормальною. Приниження, знущання, жорстокість – саме це можна побачити на створеному телеграм каналі.

«Найперше хочеться запитати у батьків, чи знають вони, як розважається їхня дитина, поки ті ходять на роботу та свято вірять, що їхня донька чи син зовсім не такі й у них все під контролем.», - пишуть у виданні.

Команда видавництва «Погляд» розповіли про цю анонімну групу поліції, яка вже взялась за справу. Залишається сподіватись, що винні обов’язково будуть покарані, оскільки такі дії несуть за собою відповідальність, і не тільки адміністративну у вигляді штрафних санкцій, а й кримінальну.

А батьків закликаємо! Зверніть увагу на своїх дітей. Поспостерігайте за їх поведінкою. Поцікавтеся як ваше чадо проводить своє дозвілля, з ким дружить. Захистіть вашу дитину, щоб вона не стала жертвою такого молодіжного «флешмобу».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи подобається вам графіті та тематичні малюнки на львівських стінах?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...