-0°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-0°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч 1°C
39.439.9
4041

Ужгородські "патріоти" вигнали дитину переселенців з школи

Внаслідок війни на Донбасі багатьом людям довелось виїхати з тих територій. Здебільшого в нових місцях, де осідали переселенці, про них відгукувались позитивно, звісно не обійшлось і без неприємних історій.

Цього разу неприємно стає від мешканців міста, яке прийняло одну родину переселенців. Йдеться про випадок в Ужгороді. Там батьки першокласників «витравили» з класу дитину переселенців.

Про випадок пише журналіст Андрій Шокотько у Facebook.

Родина переселенців переїхала в Ужгород ще три роки тому, а проблеми почались тільки коли віддали доньку в перший клас до навчально-виховного комплексу «Престиж». До назви школи допасовується статус батьків, чиї діти як виявилось ходять туди, – чиновники, прокурори та інші «елітні».

І з вступом до першого класу в батьків «попросили» благодійні внески на ремонт 2,5 тисячі гривень та ще 400 на зошити. Сім’я відмовилась здавати, адже таких грошей у них не було та й ремонт мають проводити за рахунок держави.

«Львівські» також писати про те, чому батькам не варто поспішати здавати «благодійні» внески та чому по факту батьківські гроші на школу зникають.

Після відмови платити, почалась «травля» з боку інших батьків. Дівчині почали пояснювати, що деякими речами в класі вона не може користуватись, адже її батьки за це не платили, а на чергових батьківських зборах і взагалі почалась бійка. На відео, яке завбачливо знімав батько дівчинки, кадри просто шокують.

Батька дівчини просто почали обзивати та закидати зверненнями штибу «Що ти провокуєш?» та наполегливою рекомендацією не знімати і вийти з класу. На запитання чому, відповідали «вийдіть, ви нам не подобаєтесь». Серйозний аргумент як на дорослих людей чи не так?

А аргументи проти здачі грошей на школу такі як закон України «Про освіту» взагалі відкидались і звучало: «нам не потрібні ваші закони». Потім на чоловіка напали інші батьки. Дивно, але серед присутніх на таке рукоприкладство не зреагували ні вчителька, ні інші батьки. Потім батько попросив вчительку прокоментувати ситуацію, що склалась, на що вона відповіла, що «неправда, ніхто вас не ображав». Цікаво, це таке вітання серед батьків для всіх новеньких чи тільки тих, які говорять «псячою мовою»?

Справа не завершилась і в поліції батьки організували «збір патріотів», щоб залякати чоловіка.

Зрештою дівчинку довелось перевести в іншу школу, а ситуацію пізніше прокоментувала директор школи «Престиж». Вона повідомила, що нібито не знала взагалі про вимагання грошей і школа не потребує оновлення, а з батьками була проведена бесіда. Дівчинка не приходить до школи, хоча все ще рахується у ній.

Натомість адвокат сім’ї повідомив, що в школі така практика: директор говорить, що потрібно, батьківський комітет «збирає» гроші.

Такий випадок шокує, як люди, які можуть кричати про патріотизм, можуть з спокійною душею "травити" інших.

Оцінки:

1

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 12:05, 25.09.2017
    Жах,таких педагогів на чолі з директором потрібно звільнити без права поновлення і непідпускати до тітей, це не люди а тварини!
user
Loading...