5°C
Ранок 8°C
День 13°C
Вечір 9°C
Ніч 7°C
24.5524.9
26.927.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
5°C
Ранок 8°C
День 13°C
Вечір 9°C
Ніч 7°C
24.5524.9
26.927.5
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

"Урочисто обіцяю не замислювати нічого хорошого" або справи способом Садового

Знову і знову в рядках новин випливає прізвище Садового, а разом з ним слова "обіцяю" і "сміття". Проте ефективності з цих "прийнятих" рішень та звітів не відчув ще жоден з львівських мешканців.

На черговому брифінгу з питань "сміттєвого колапсу Львова" Андрій Іванович заявив, що в місті на сьогоднішній день проблеми присутні з близько 15% сміттєвих майданчиків. Про це пише інтернет-видання Дивись-Info.


"Це є чверть Сихівського району та велика частина проблемних майданчиків у Франківському, Шевченківському та Личаківському районі, - розповідає Садовий". Також він додає, що за ці вихідні вивезли досить великий об'єм відходів з сміттєвих майданчиків. «Ми очікуємо за понеділок та вівторок суттєво змінити ситуацію і вийти на нормальну ритмічну роботу. Є один перевізник, який не справляється, наразі інші йому зараз помагають, але проблема з вивезенням з точки зору нових полігонів є присутня". Не знаємо, чи радіти, що влада визнає проблему, чи ні.

Нагадаємо, що в соціальних мережах ввійшла в моду тенденція фотографування " львівського="" сміття".="" На="" офіційній="" сторінці Варти-1 вже не публікують окремі пости зі скаргами на те, "там-то і там-то не вивозять", а скидають фото-факти в один допис.


За такий спосіб "вирішення термінових проблем" мешканці 1 червня навіть петицію склали про відставку Андрія Садового з посади мера. Голосування з 1000 мінімальних підписів набрало аж 1264, проте начальник юридичного управління Г. Пайонкевич інформує ініціаторів про звичне в наших законах "але".
В рамках вимог йшлося про наступні пункти: позбавити міського голову міста Львова - А. І. Садового повноважень очільника міста та визнати роботу виконавчих органів ЛМР незадовільною. Факти, за які передбачена кримінальна відповідальність подати на розгляд компетентних органів.

Власні автографи свідомі особи залишали весь місяць. А вже 4 липня комісія розглянула прохання мешканців міста. І розклала по полицях всі пояснення. Виявляється, законом не передбачено розгляду питання про дострокове припинення повноважень міського голови шляхом подання електронної петиції до міської ради. Справа в тому, що для розгляду пропозиції щодо усунення голови від його прямих обов'язків потрібно більшу кількість підписів, ніж голосів, що він зібрав на виборах в мерію. Це був перший пункт. Друге те, що не можна отак взяти скласти петицію і звільнити мера міста. По закону на вимогу більш ніж половини депутатів адміністрація звітує про роботу, тому - це теж не варіант. а третій пункт процитуємо "Щодо п. 3 прохальної частини петиції, слід зазначити, що Львівська міська рада в процесі здійснення своєї діяльності при виявленні у діях чи бездіяльності посадових осіб ознак злочину, повідомляє відповідні правоохоронні органи для здійснення відповідного реагування".

Тож говори-не говори, а ми залишились з тим самим мером. Тому за все, що робиться подякувати можна самі здогадаєтесь кому. А поки що львів'яни цілком серйозно налаштовані боротись за власні права та можливості. Тільки сьогодні Львівські повідомляли про мітинг перед будівлею ЛМР та мітинг задля звільнення добровольців АТО. Залишається тільки сподіватись на людяність наших мешканців та їх терпеливість.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Ірина Галушко 08:47, 27.09.2016

    Я би назвала матеріал ""Садовий forever", або чому петиції не мають жодного значення""))

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...