14°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 22°C
Ніч 15°C
26.7527.18
32.3532.95
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
14°C
Ранок 19°C
День 25°C
Вечір 22°C
Ніч 15°C
26.7527.18
32.3532.95

Уряд переглядає існуючі міжнародні угоди укладені в рамках СНД

2 вересня 2020 року, на черговому засіданні Уряду прийнято рішення про припинення участі України в Угоді про співробітництво у галузі ветеринарії (далі - Угода), Угоді про співробітництво у галузі санітарної охорони територій держав - учасниць СНД та Угоді про створення Координаційної ради з карантину рослин держав - учасниць СНД. Про це інформує прес-служба Держпродспоживслужби України.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Відповідне рішення було ухвалено на виконання Указу Президента України від 19.05.2018 № 139 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року "Про припинення дії для України окремих міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав».

Наразі Держпродспоживслужба проводить активну роботу з питань двостороннього співробітництва між країнами СНД та України, а саме щодо погодження умов для безперебійного доступу підконтрольних товарів СФЗ на ринки держав-учасниць. Додатково інформуємо, що протягом 6 місяців з моменту отримання депозитарієм повідомлення про денонсацію Угоди, буде діяти транзитний період, впродовж якого залишаються чинними вимоги для експорту та імпорту товарів на територію держав-учасниць.

Довідково:

Співробітництво у галузі ветеринарії між Україною та державами - учасницями СНД здійснювалось відповідно до Угоди про співробітництво в галузі ветеринарії від 12.03.1993, укладеної урядами Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Республіки Казахстан, Республіки Киргизстан, Республіки Молдова, Російської Федерації, Республіки Таджикистан, Туркменістану, Республіки Узбекистан та України.

А також, Україна та інші держави-учасниці СНД є членами Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (МЕБ), в рамках якої, головним чином, здійснюється співробітництво у сфері ветеринарної медицини, а разом і інформування через систему WAHIS стосовно негайних повідомлень щодо епізоотичної ситуації.

Крім того, співпраця між державами - учасницями СНД відбувається в рамках Угоди про застосування санітарних і фітосанітарних заходів СОТ, яка передбачає убезпечення світової торгівлі шляхом встановлення та опублікування стандартів для міжнародної торгівлі тваринами і продукцією тваринного походження; вдосконалення структури та ресурсів національних ветеринарних служб.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи часто ви буваєте у закладах в центрі міста?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...