22°C
Ранок 22°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 17°C
35.335.6
36.637.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
22°C
Ранок 22°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 17°C
35.335.6
36.637.5

Українські книжки потрапили у перелік найгарніших видань світу за версією Франкфуртської книжкової ярмарки.

Нещодавно відбулась один із найпрестижніших форумів світу - Міжнародна книжна ярмарка. Цей захід відбувався з 19 по 23 жовтня у Франкфурті-на-Майні (Німеччина). За результатами конкурсної програми українські книги відзначені у трьох категоріях: Global Illustration Award (найкращі ілюстрації та обкладинки), Stiftung Buchkunst (зібрання найкрасивіших книг з усього світу) та у каталозі The White Ravens (збірки найкращих дитячих і підліткових видань).

Вперше, за 86-річну історію українська книга отримала премію Global Illustration Award 2016 – перемога дісталась творчій майстерні «Аґрафка» (львівським художникам Романі Романишин та Андрію Лесіву) за створену ними обкладинку до книжки «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Люсі та Стівена Гокінґів. Ця книжка вийшла українською мовою у «Видавництві Старого Лева» і одразу потрапила у Топ-20 категорії «Обкладинка», хоча на здобуття нагороди було подано більш як 10 тис. робіт з понад 50-ти країн.
До каталогу The White Ravens 2016 потрапили відразу дві українські книги: «Хто росте у парку» Катерини Міхаліціної («Видавництво Старого Лева») та «Вітер з-під сонця» Оксани Лущевської (видавництво «Фонтан казок»).

Інформація: газета "День"

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи вважаєте ви Львів найкращим містом України?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...