22°C
Ранок 22°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 17°C
35.335.6
36.637.5
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
22°C
Ранок 22°C
День 28°C
Вечір 25°C
Ніч 17°C
35.335.6
36.637.5

Українська документалка в переліку премії Американської кіноакадемії "Оскар".

Українська документальна стрічка "Українські шерифи" режисера Романа Бондарчука потрапила в список вісімдесяти п'яти стрічок премії Американської кіноакадемії у номінації "краща стрічка іноземною мовою ". Варто нагадати, що із цих вісімдесяти п'яти кінокартин невдовзі буде сформований, так званий "короткий список", який буде складатися із дев'яти картин. І саме із цього короткого списку буде обраний фільм-переможець у номінації "найкращий фільм іноземною мовою".

Вітчизняну документальну стрічку "Українські шерифи" обирав Український Оскарівський комітет обрав на своєму засіданні від 9 вересня 2016 року. На висунення претендували також ігрові фільми «Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка та «Пісня пісень» Єви Нейман. Однак перевагу надали все-таки "Українським шерифам".

Світова прем’єра цього документального фільму відбулася на престижному Міжнародному фестивалі документального кіно в Амстердамі IDFA, де стрічка отримала Спеціальний приз журі у головному конкурсі.

Варто нагадати, що переможців цьогорічної ї 89-та церемонія «Оскарів» назвуть 26 лютого 2017 року.

Серед 85-ти претендентів є і титуловані та добре відомі режисери, є і «темні конячки». Передбачити те, кому віддасть перевагу кіноакадемія, неможливо. Відтак, сподіватимемося, що українська стрічка виявиться серед переможців.

Інформація: прес-служба Міністерства культури України

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

У вас є вища освіта?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...