15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12

​Українка задушила капроновими колготами роботодавця з Італії

Моторошна історія про вбивство доглядальницею з України свого роботодавця в Італії швидко набула розголосу в італійських ЗМІ.

Зараз з’явилася інформація про смерть цієї жінки - Олени Лері, яка зізналася в убивстві італійця Ліберо Фоті.

Лише після її смерті світу стали відомі жахливі подробиці життя української доглядальниці, яке закінчилося трагічно, повідомляє Українська газета.

Фото: Ліберо Фоті і Олена ЛеріФото: Ліберо Фоті і Олена Лері

Виявлення тіла

2 листопада 2019 року, на балконі квартири на вулиці Дель Вельтро в Трієсті, знайдено неживе тіло власника помешкання 75-річного Ліберо Фоті. Він лежав там протягом 20-ти днів, загорнутий у двох мішках для сміття та ковдрі.

У вбивстві стали підозрювати українку, яка доглядала та жила разом із потерпілим. Проте, ніхто не знав, куди вона зникла.
Поліцію та пожежників викликали сусіди, занепокоєні раптовим зникненням пари.

Зізнання та подробиці вбивства

Місцева прокуратура зайнялася розслідуванням. Було встановлено особу співмешканки Ліберо Фоті. Нею виявилася 65-річна Олена Лері, яка повернулася в Україну, у місто Черкаси.

Слідчі зателефонували їй в Україну. Олена зізналася у вбивстві та спробах приховати тіло жертви.

Що стало причиною вбивства?

Олена почала працювати у домі Фоті 10 років тому. З часом їх стосунки стали близькими.

Після того як в Олени виявили смертельну хворобу, вона хотіла повернутися додому, щоб провести останні місяці життя разом із своєю дочкою.

Ліберо Фоті відмовляв її від поїздки, проте Олена зібрала валізу.

У трагічну ніч 12 жовтня 2019 року, приблизно 5 годині ранку, сварка зав’язалася знову. Італієць забороняв доглядальниці залишати його, погрожуючи ножем.


Фото: Олена Лері (скріншот з відео)Фото: Олена Лері (скріншот з відео)

У сутичці, жінка вдарила його по голові пляшкою і задушила капроновими колготками.

Намагаючись сховати тіло, вона загорнувши його у целофанові пакети для сміття і ковдру, та перетягнула на балкон.

Олена розповіла про жорстоке ставлення до себе з боку італійського роботодавця, цю інформацію частково підтвердили і сусіди, зазначаючи, що сварки в їх сім’ї почалися задовго до трагедії.

Після вбивства, в це же день, близько 14:00, жінка вилетіла із аеропорту Венеції прямим рейсом до Києва, а звідти доїхала до міста Черкаси.

Жертва чи вбивця?

Ця справа стала відома на усю Італію завдяки програмі «Pomeriggio Cinque» на 5 Каналі італійського телебачення.
Ведуча Барбара Урсо запрошувала в студію свідків, особисто знайомих із парою, які оприлюднили моторошні деталі стосунків між Ліберо та Оленою.

Один із них розповідав: “Фоті був дуже поганою людиною. Олена була його жертвою Він бив свою партнерку і примушував до статевих стосунків утрьох. Він був розбещеним”.

"Ліберо був розпусним і брехливим. Він страждав на діабет, а коли рівень цукру у крові падав, мав немотивовані, холеричні реакції”.

Пара жила повністю ізольовано як від родичів, так і від інших людей свого кондомініуму.

Фото: Ліберо Фоті і Олена Лері (скріншот з відео)Фото: Ліберо Фоті і Олена Лері (скріншот з відео)


Свідок розповів: “Він змушував її ходити вдома в бюстгальтері та трусах. Бив її і не тільки. Змушував мати інтимні стосунки з іншими чоловіками. Вона погоджувалася, бо була жертвою, вона була доброю жінкою».

Олена Лері була тяжко і невиліковно хвора. Вона померла 5 травня 2020, проте інформацію про це було повідомлено в італійську прокуратуру Трієсте, лише у ці дні. Звістка про смерть жінки знову привернула увагу італійського суспільства до цього випадку.

Авторка публікації Маріанна Сороневич у статті розповідає, що проблема насилля над доглядальницями-іноземками завжди була, проте потерпілі бояться про це говорити, особливо коли насилля має сексуальний характер. Вона розповідає, що треба робити у таких випадках, щоб захистити себе:

«Відсутність власного дому, захисту родичів, знання мови, а часто і дозволу на проживання, робить доглядальниць легкими жертвами.

Якщо вас піддають насиллю, шукайте допомоги, зателефонувавши на 1522. Це безкоштовний номер Департаменту рівних можливостей, що працює 24 години на добу, для допомоги та підтримки жертв насильства та столкінгу.

… сусідів, який був свідком наруги над Оленою Лері сказав: «Коли я пішов із того дому, я помолився за бідних доглядальниць, щоб вони мали хоч трохи спокою».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

  • user
    Гість 14:14, 28.07.2020
    Сумно все це! Жах!
user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи подобається вам графіті та тематичні малюнки на львівських стінах?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...