Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Українець ввійшов до ТОП-30 спортсменів з лижного двоєборства на Олімпіаді-2018

Віктор Пасічник є єдиним українцем, який представляє нашу державу на Олімпійських іграх у лижному двоєборстві.

Про це повідомляють у прес-центрі Львівського державного університету фізичної культури, випускником якого є спортсмен.

Нещодавно на зимових Олімпійських іграх у Пхьончані пройшло змагання з двоєборств, в якій спортсмени змагались у стрибках на лижах з трампліну та лижну гонку на 10 кілометрів.

Єдиним представником України в змаганнях був Віктор Пасічник.

Українець у стрибках на лижах показав результат – 89 м 5 см, цим самим посів 36-місце. Відставання від лідера становило 3 хвилини і 6 секунд.

Метою Віктора Пасічника було увійти у Топ-30 спортсменів за результатами двоєборства.

У гонці він дійсно показав кращий результат, час відставання від переможця скоротився до 2 хвилин та 54.7 секунд. В результаті змагань він замкнув Топ-30 спортсменів.

Перемогу у змаганнях здобувнімець Ерік Френцель, який посів п’яте місце в стрибках з трампліну і йшов у гонку з відставанням від лідера більш ніж на 30 секунд, але подолав дистанцію у 10 км за 24 хвилини 51.4 секунди і зміг вдруге поспіль завоювати олімпійське «золото», адже він виграв у цій дисципліні і в Сочі-2014.