15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
15°C
Ранок 8°C
День 16°C
Вечір 14°C
Ніч 6°C
2828.41
32.533.12

Українець купив острів в Італії за понад 10 мільйонів євро​

«Острів Галлінара в Лігурії було продано заможному українцю за понад 10 мільйонів євро» - такі заголовки можна зустріти на шпальтах італійських газет.

Новим власником острова біля берегів італійської Лігурії за 10 млн євро став 42-річний Олександр Богуслаєв - син В’ячеслава Богуслаєва, ексвласника «Мотор Січі», повідомляють італійські джерела.

Фото: В’ячеслав Богуслаєв (з інтернету з відкритих джерел)Фото: В’ячеслав Богуслаєв (з інтернету з відкритих джерел)

ПАТ «Мотор Січ» — одна з провідних у світі корпорацій з розробки, виробництва, ремонту та сервісного обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та вертольотів, а також промислових газотурбінних установок.

Галлінара - заповідний острів біля узбережжя Італії

Галлінара (італ. Gallinara) – багатий на історію острів та природний заповідник Лігурії. Острів Галлінара недоступний для туристів. За своєю формою він нагадує черепаху.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Протягом століть острів Галлінара належав Церкві, а в останні 150 років він перейшов до рук банкірів та промисловців.

Богуслаєв придбав його у дев'яти п’ємонтських і лігурійських сімей, які спільно володіли Галлінарою більш ніж 40 років.

Острів розташований за 1,5 кілометри від суші між Альбенгою та Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж пів кілометра, він підноситься над рівнем моря на висоту 87 метрів.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Галлінара є частиною комуни Альбенга в провінції Савона регіону Лігурія. Його названо в честь диких курей, які колись населяли острів.

Завдяки добре збереженому природному середовищу рідкісних видів рослинності і найбільшої колонії сріблястих чайок, острів охороняється як природний парк регіонального значення.

Узбережжя Галлінарі знаходиться в порівняно незайманому людиною вигляді, а морське дно приймає досить рідкісні відтінки.


Острів пов'язаний з ім'ям св. Мартина Турського, який втік з Мілана, щоб сховатися від переслідування арианами. В даний час острів зберігає руїни монастиря, вежу XVI століття і невелику готичну церкву.

Олександр Богуслаєв придбав його у 9 п’ємонтських та лігурійських родин, які спільно володіли Галлінарою протягом більш ніж 40 років.

Перемовини про придбання острова почалися у травні цього року та завершилися 17 липня.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user
Loading...