-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-4°C
Ранок -3°C
День -0°C
Вечір -3°C
Ніч -2°C
28.0628.46
31.9332.53

​Українців пускатимуть в Болгарію лише з негативним ПЛР-тестом

Із 30 липня громадяни України можуть в’їжджати до Болгарії лише за умови наявності негативного ПЛР-тесту на коронавірус, зробленого протягом останніх 72 години. Про це інформують на сайті МЗС Болгарії.

«З 28 липня громадяни Північної Македонії, Сербії, Албанії, Косово, Боснії та Герцеговини, Чорногорії, Молдови, Ізраїлю та Кувейту можуть в’їхати в Болгарію з негативним ПЛР-тестом, проведеним за останні 72 години. Для громадян України вимога пред’явити негативний ПЛР-тест діє з 30 липня», – пише МЗС Болгарії.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел


При негативному результаті ПЛР-тесту іноземним громадянам третіх країн дозволений в’їзд в Болгарію за певних причин. Основними причинами в наказі міністра охорони здоров’я є:
• діяльність сезонних сільськогосподарських робітників та робітників у сфері туризму;
• особам, які подорожують з навчальною метою;
• мандрівникам та особам, які здійснюють торговельну, економічну чи інвестиційну діяльність.

ПЛР-тест не потрібен особам, які прибувають до Болгарії з країн-членів ЄС, Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії, країн Шенгену, а також з Алжиру, Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Республіки Корея, Таїланду, Тунісу, Східної Республіки Уругвай. Громадяни цих країн не підлягають 14-денному карантину.

Нагадаємо, згідно з рішенням МОЗ Болгарії від 15 липня 2020 року № РД-01-405 починаючи з 16 липня громадянам України було дозволено в’їжджати на територію Болгарії без проходження 14-денного карантину та без ПЛР-тесту на корона вірус, проте наразі Болгарія змінила правила в’їзду для українців.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи користуєтесь ви кредитами?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...