4°C
Ранок 5°C
День 9°C
Вечір 7°C
Ніч 7°C
27.4527.86
33.1533.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
4°C
Ранок 5°C
День 9°C
Вечір 7°C
Ніч 7°C
27.4527.86
33.1533.8

​Україна узаконила електронний паспорт, однак ним не можна скористатися при виїзді за кордон

Кабінет Міністрів України схвалив постанову про електронні паспорти в мобільному за стосунку «Дія», проте ДПСУ зазначає, що ніде не зазначалося, що такими паспортами можна скористатися при перетині державного кордону. Таку інформацію розмістили на сайті ДПСУ.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Згідно з ухваленою постановою - електронні паспорта в додатку «Дія» є цифровими аналогами паперових документів. В умовах карантину використання е-паспортів є досить актуальним. Такий паспорт дозволяє громадянам не носити з собою ID-картки чи біометричний закордонний паспорт, а також надає такі ж права і можливості, як паперовий, що діє всередині країни.

Е-паспорт можна пред’явити як посвідчення особи, якщо Вас зупинила поліція, під час отримання посилок на пошті, під час придбання в магазині алкоголю чи тютюнових виробів для підтвердження свого повноліття.

У постанові нема жодного пункту Порядку застосування, де зазначається, що е-паспорт можна використовувати при перетині державного кордону та проходження процедур оформлення. Громадяни України можуть перетинати державний кордон виключно при наявності необхідних паспортних документів, визначених законодавством, а саме: паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України.

Державна прикордоння служба Україна наголосила, що електронний паспорт можна використовувати як посвідчення особи лише всередині країни.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як можна вирішити проблему парковок у Львові?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...