-1°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч -0°C
27.928.3
33.834.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-1°C
Ранок -1°C
День -0°C
Вечір -1°C
Ніч -0°C
27.928.3
33.834.4
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Україна та Італія скасували всі обмеження на польоти між країнами

Україна та Італія повністю зняли обмеження на польоти між країнами. Про це повідомляє Avianews.com з посиланням на авіакомпанію Wizz Air, яка анонсувала запуск 17 нових маршрутів між країнами.

«Минулого тижня Україна підписала нову угоду про авіаперевезення, яка повністю лібералізувала ринок між Італією та Україною. Після цього авіаційна влада Італії (ENAC) надала права на маршрути Wizz Air», - розповіли у компанії.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

Режим польотів за принципом «відкритого неба» між Італією і Україною ініціювала ще в 2015 році Державіаслужба України. Він почав діяти в 2016 році. Влада могла допустити на будь-який маршрут будь-яку авіакомпанію.

Проте 31 січня 2020 року авіаційна влада Італії повідомили Україну, що українські авіакомпанії отримали досить багато прав на маршрути. Це стало фактично червоним світлом на видачу нових дозволів на авіалінії, через що Державіаслужба початку відхиляти заявки SkyUp, який хотів розширити свою присутність на ринку польотів між Україною та Італією.

Італія зацікавлена в тому, щоб польоти виконували компанії, що базуються на її території.

Країна хоче розвивати місцевий авіаційний ринок і отримувати податки в місцевий бюджет. Раніше таку роль виконував лоу-кост Ernest Airlines, однак він призупинив польоти в січні 2020 року. Його маршрути відразу спробувала підхопити SkyUp, однак зіткнулася з перешкодами.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

У березні 2020 року ENAC видав права на 11 маршрутів з Італії в Україну ірландському лоу-косту Rynair, який має бази в країні і наймає місцевий персонал. Пізніше авіакомпанія анонсувала ще шість маршрутів, збільшивши їх загальну кількість до 17. Слідом за відкриттям бази Wizz Air і працевлаштування місцевого персоналу в Мілані угорський лоу-кост отримав зелене світло від італійської влади на запуск 17 маршрутів в Україні.

В результаті такої тактики ENAC зміг стримати експансію в країну українських авіакомпаній, надавши перевагу лоу-косту, що базуються в Італії. Після цього необхідність обмежувати авіасполучення між країнами зникла.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи хотіли би ви, щоб у Львові відбувались події на кшталт чемпіонату Євро або Євробачення?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...