7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
7°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

​Україна поглиблює співробітництво з Ізраїлем у сфері санітарних та фітосанітарних заходів

Сьогодні, 10 грудня, під час зустрічі Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль – паном Джоел Ліоном обговорювались напрямки поглиблення співпраці між Україною та Ізраїлем.

19091-8.jpg19091-8.jpg

У зустрічі також взяли участь Почесний Консул Держави Ізраїль у Західному регіоні України з резиденцією у місті Львові Олег Вишняков та заступник Посла Держави Ізраїль в Україні Йоав Бистрицький. Від Держпродспоживслужбибули присутні заступниці Голови Ольга Шевченко та Анна Андрущак, а також начальник відділу двостороннього співробітництва та міжнародних організацій управління міжнародного співробітництва Ігор Мельник.

Насамперед Владислава Магалецька подякувала Джоел Ліону за ініціативу та участь у вирішенні питань доступу населення до чистої питної води. Так, нещодавно Джоел Ліон та Йоав Бистрицький відкрили оновлені джерела чистої питної води у селищах Зайцеве і Кодема Бахмутського району Донецької області. Відкрито вісім криниць, які повністю відбудовані і переоблаштовані. Проєкт був профінансований Посольством Держави Ізраїль та ізраїльським агентством з розвитку міжнародного співробітництва MASHAV у співпраці з гуманітарною місією «Проліска». Владислава Магалецька запевнила у готовності долучення Держпродспоживслужбидо реалізації майбутніхпроєктів та налагодження співпраці за цим важливим напрямком.


Під час зустрічі обговорювалось поглиблення співробітництва між Україною та Ізраїлем за напрямками:

  • діджиталізації;
  • ветеринарії;
  • фітосанітарії;
  • захисту прав споживачів.

Зокрема, Ізраїльській Стороні висвітлено найближчі плани Держпродспоживслужби щодо надання послуг для українських споживачів на цифрових платформах, а також продовження діалогу між компетентними органами наших країн з просування продукції тваринного походження на ринок Ізраїлю.

Учасники наради домовились про надання Ізраїльською Стороною консультативної допомоги з зазначених питань, а саме – мова йшла про обмін інформацією та кращими впровадженими практиками, а також щодо проведення практичних семінарів для фахівців Держпродспоживслужби.

Крім того, на зустрічі обговорювались питання впровадження зони вільної торгівлі між Україною та Ізраїлем, яка почне діяти з 1 січня 2021 року. Зона вільної торгівлі відкриє новий рівень відносин між країнами танадастьзелене світло для збільшення українського експорту, тіснішої кооперації у сферах high-tech, інжинірингу і розвитку інвестиційної співпраці.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як ви ставитесь до бійок у Раді?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...