21°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
21°C
Ранок 11°C
День 21°C
Вечір 16°C
Ніч 9°C
24.6525.1
2727.7
Безкоштовно в газету "ЛО"! Подати оголошення Безкоштовно
Став свідком? Розкажи іншим! Подати Матеріал
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

Україна отримала резолюцію ООН щодо Криму

Вчора, 15 листопада відбулось засідання Генеральної Асамблеї ООН ініційоване Україною. На цьому засіданні, нарешті була прийнята резолюція про "Ситуацію з правами людини в автономній республіці Крим та місті Севастополь (Україна)".

Вперше в історії існування такої поважної інституції як ООН, було офіційно названо Російську Федерацію як державу-агресора, що порушила міжнародні угоди і кордони. Також у відповідності до прийнятої резолюції територія автономної республіки Крим відтепер офіційно на міжнародному рівні визнана як тимчасово окупована територія.

Важливо зазначити, що співавторами цієї резолюції разом з Україною виступили сорок одна держава, а вже безпосередньо на голосуванні цілковиту підтримку документу висловили вже аж сімдесят три країни, сімдесят шість утрималися і двадцять три проголосували проти. Однак більшістю голосів рішення таки було прийняте і від сьогодні набуло чинності.

Українські експерти довгий час критикували владу за те, що ми реагуємо на події, а не їх створюємо, відповідно ефективність багатьох дипломатичних переговорів є не досягає в повному обсязі тих цілей, що потенційно можна було б здійснити.

Крім того ситуація з Кримом поступово стала не такою актуальною як питання Донбасу, і створення окремого міністерства докорінно ситуацію не змінило. Тому ця резолюція має актуалізувати тему Криму як на міжнародному, так внутрішньодержавному рівні.

Інформація:"Український тиждень"

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримуєте ви ідею розпуску парламенту?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...