14°C
Ранок 11°C
День 15°C
Вечір 11°C
Ніч 10°C
28.0528.5
33.133.7
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
14°C
Ранок 11°C
День 15°C
Вечір 11°C
Ніч 10°C
28.0528.5
33.133.7

​Учень 3 класу створив додаток, який нагадує одягти маску

Мешканець міста Львів, дев’ятирічний Данило, вирішив взяти участь у конкурсі на «Найкращий мобільний застосунок», який проводиться Міністерством цифрової трансформації України та створив власний додаток. Про це розповідає НТН.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерелБуквально за вечір хлопець придумав мобільний додаток, який нагадуватиме українцям, виходячи з дому одягати маски та мити руки при поверненні додому. Через face id та геолокації телефон буде зчитувати ваше розташування та чи є на вас маска. Переступаючи поріг квартири на екрані з’являтиметься нагадування одягнути маску. А зайшовши в домівку з вулиці, додаток нагадає вам помити руки.

Данило переконаний, що розроблений ним додаток буде корисним людям будь-якого віку. Як для осіб старшого віку, які можуть бути забудькуватими так і для заклопотаних людей, які у повсякденній метушні забувають про заходи індивідуального захисту.

Юний вундеркінд вже рік займається програмуванням, а мати хлопця впевнена, що участь у конкурсі стимулюватиме його до подальшого розвитку.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи хочете ви виїхати (мігрувати) за кордон?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...