-14°C
Ранок -13°C
День -12°C
Вечір -16°C
Ніч -13°C
27.9528.35
33.6534.25
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
-14°C
Ранок -13°C
День -12°C
Вечір -16°C
Ніч -13°C
27.9528.35
33.6534.25
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковані, включіть їх і перезавантажте сторінку.

​Учень 3 класу створив додаток, який нагадує одягти маску

Мешканець міста Львів, дев’ятирічний Данило, вирішив взяти участь у конкурсі на «Найкращий мобільний застосунок», який проводиться Міністерством цифрової трансформації України та створив власний додаток. Про це розповідає НТН.

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерелБуквально за вечір хлопець придумав мобільний додаток, який нагадуватиме українцям, виходячи з дому одягати маски та мити руки при поверненні додому. Через face id та геолокації телефон буде зчитувати ваше розташування та чи є на вас маска. Переступаючи поріг квартири на екрані з’являтиметься нагадування одягнути маску. А зайшовши в домівку з вулиці, додаток нагадає вам помити руки.

Данило переконаний, що розроблений ним додаток буде корисним людям будь-якого віку. Як для осіб старшого віку, які можуть бути забудькуватими так і для заклопотаних людей, які у повсякденній метушні забувають про заходи індивідуального захисту.

Юний вундеркінд вже рік займається програмуванням, а мати хлопця впевнена, що участь у конкурсі стимулюватиме його до подальшого розвитку.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

Найбільш обговорювані новини

Loading...