6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
6°C
Ранок 9°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 6°C
4141.5
39.940.9

У Винниках відкрили новий дитячий садок

Фото прес-служби ЛМРФото прес-служби ЛМР

У Винниках з’явився новий дошкільний заклад - дитячий садочок №156, що знаходиться по вулиці Олени Теліги. Останні 16 років він не приймав дітей, адже вимагав реконструкції.

Дитячий садочок розрахований на 12 груп дітей різних вікових категорій. За два роки було витрачено понад 40 мільйонів гривень на його відновлення.

У відкритті взяли участь міський голова Львова - Андрій Садовий та Винник - Володимир Квурт.

«Сьогодні у нас робочий виїзд у садочок, який не працював 17 років. Два останні роки тривали ремонтні роботи. Фінальна стадія. З наступного тижня тут буде дитячий сміх. Мені приємно, що діти, які живуть у Винниках, можуть йти в садочок. Мене найбільше вразило, що цей садочок готовий з вересня приймати дітей. В нас часто підрядник дає термін, а потім його порушує. Тут чітка домовленість була, що цього року у вересні діти йдуть в садочок. 98% робіт виконали. Територію приведуть до порядку. По роботах всередині зауважень нема. Діти будуть щасливі, батьки також будуть щасливі. Ще один плюс – близько 100 людей отримують роботу в цьому садочку. Це важливо і для Львова, і для Винник. Головне не те, що садок відкритий, а що діти тут будуть мати розвиток. Дивлюся, скільки закуплено інвентарю, рівень педагогів достатньо високий», - повідомив Андрій Садовий.


Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Що ви думаєте про підписання Асоціації України з ЄС?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...