9°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 10°C
День 16°C
Вечір 12°C
Ніч 10°C
26.526.9
30.9531.55

У Тернополі миші з'їли речовий доказ - марихуану, а обвинуваченого виправдали.

Нещодавно у Тернопільському міськрайонному суді виправдали чоловіка, якого звинувачували у незаконному зберіганні наркотичного засобу – марихуани. Під час винесення вироку у залі суду несподівано виявилося, що марихуану, яка була речовим доказом - з’їли миші. Такий факт з’ясувався зі з слів місцевої поліції. Про це, пише місцеве видання «Свобода».

Фото: з інтернету з відкритих джерелФото: з інтернету з відкритих джерел

У повідомленні йдеться, що цю кримінальну справу завели ще в 2017 році, а судове засідання відбувалося тільки цього року. Під час виступу сторони обвинувачення державний прокурор не зміг пояснити, що сталося з речовим доказом у вигляді пакетика з сімома грамами наркотичної речовини, а лише розводив руками.

У листі слідчого управління ГУНП Тернопільській області було зазначено, що під час перевірки наявності речового доказу, вдалося знайти тільки декілька шматочків упаковки, в якій зберігалася наркотична речовина. У звіті йшлося також про те, що це відбулося через неналежне зберігання, речових доказів, які були звалені на підлозі в кутку приміщення. При цьому скрізь були сліди мишачого посліду.

Сам обвинувачений не визнавав вини. До слова, чоловік раніше був судимий двічі. У 2011 році його звільнили із місць позбавлення волі. Після чого став орендувати в Тернополі квартиру. Саме в цю квартиру в березні навідалися правоохоронці з санкцією на проведення обшуку. Чоловіка доставили у відділок, а у помешканні у присутності двох понятих почали проводити обшук. Начебто саме тоді виявили на полиці пачку з-під сигарет, у якій містився пакетик з марихуаною.

На пачці сигарет виявили відбитки пальців обвинуваченого. Проте суддя засумнівався, адже на фото, доданих до протоколу обшуку, немає фіксації, яка відображала б обробку пачки дактилоскопічним порошком. Не додавав ясності факт відсутності обвинуваченого на час проведення обшуку.

За результатами судового розгляду не було доведено поза розумним сумнівом, допустимими та достатніми доказами, що за вказаних в обвинувальному акті обставин він незаконно придбав та зберігав наркотичний засіб «канабіс» масою 7,1 грама без мети збуту. В підсумку чоловіка виправдали.

Нема доказів – нема і розслідування. Непрофесіоналізм працівників поліції, марність зусиль, даремна трата грошей платників податків – ось такими словами можна охарактеризувати це кримінальне провадження.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи підтримали би Ви обмеження швидкості транспорту у населених пунктах до 50 км/год?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...