9°C
Ранок 11°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 9°C
31.532.18
33.2233.92
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
9°C
Ранок 11°C
День 14°C
Вечір 13°C
Ніч 9°C
31.532.18
33.2233.92

​У школі про вчителів-наркодилерів нічого не знали(відео)

Резонансний випадок із затриманням двох вчителів школи на Львівщині вже стиг облетіти регіон. У школі, де працює продружжя, нічого не знали і дуже здивовані вчителі. Діти ж розповідають, що чутки про "бізнес" вчителів ходять вже давно.

Двох людей - чоловіка та жінку підозрюють у торгівлі наркотиками. Подружжя налагодило канал постачання і збувало заборонені речовини у Турці. У будинку затриманих знайшли наркотики різних видів, а також психотропні речовини. Загалом вартість вилученого товару склала більше 250 тисяч гривень.

Про це йдеться в репортажі 5 каналу.

За словами керівника департаменту протидії наркозлочинності Андрія Кіхтенко, продавали наркотики чоловік та жінка щоденно. Вдень вони спокійно ходили на роботу (обоє - вчителі у середній школі), а ввечері займалось незаконною діяльністю.

Школярі місцевої школи розповідають, що про справи вчителів вже ходили чутки. А от у школі для вчителів затримання колег стало дивною новиною. Вчителі запевняють, що давно працюють з підозрюваними і непогано їх знають, але про таке навіть подумати не могли.

У області хочуть провести службову перевірку. Зараз з'ясовуються обставини події, проводиться розслідування. Якщо провину пари доведуть, передбачено 12 років ув'язнення.

Більше інформації за цією темою читатйе згодом на Львівських.

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Чи хочете ви виїхати (мігрувати) за кордон?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...