10°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8
Push-повідомлення
Отримувати повідомлення з:
Пуш повідомлення заблоковоні, включіть їх і перезавантажте сторінку.
10°C
Ранок 9°C
День 10°C
Вечір 10°C
Ніч 10°C
41.141.6
39.840.8

У Сколе відкрили Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Вчора, 9 листопада у селі Верхнє Синьовидне Сколівського району урочисто відкрили щорічний Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

На шкільному подвір’ї поблизу пам’ятного знаку Петру Яцику зібрались учні, вчителі, священники, місцеві мешканці та представники облдержадміністрації. Крім того, на захід прибули почесні гості зі Львова.

Про це інформують у прес-центрі ЛОДА.

Учасників свята вітали начальник управління департаменту освіти і науки ЛОДА Ігор Гайдук, віце-президент Ліги українських меценатів, головуючий у ради Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Львівщини Михайло Ватуляк.

Після виступу у школі свято продовжилось вже в народному досі м. Сколе – там організували святковий концерт.

Нагадаємо, що конкурс з української мови імені Петра Яцика стартує 9 листопада. Він проходить у декілька етапів – шкільний, районний, обласний та загальноукраїнський. Переможці конкурсу крім грамот отримують грошову винагороду. У конкурсі мають право брати участь не лише українські громадяни, а всі, хто знає та любить українську мову.

Додамо, що Петро Яцик народився 1921 року у селі Верхнє Синьовидне. Спершу він потрапив у Німеччину як мігрант, а згодом переїхав у Канаду. Там Петро Яцик заснував власний будівельний бізнес. Яцик був меценатом та громадським діячем – він підтримував Український інститут при Гарвардському університеті , Альбертському університеті.

Більше про Петра Яцика можна почитати у нашій статті «Мільйонер з Львівщини: дорогами життя».

Оцінки:

0

Дивіться також:

Коментарі:

user

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД

Як можна вирішити проблему парковок у Львові?

всі опитування
  • Реклама на сайті
  • Loading...